Відділ сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради закликає батьків підлітків, які певну частину вільного часу приділяють спілкуванню з комп’ютером, посилити контроль за змістом фільмів та ігор, що викликають найбільшу цікавість їхніх дітей.
Спеціалісти апарату Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, дослідили такі комп’ютерні ігри як: «Fear», «Fear 2», «Fear 3», та «Postal 2: Раздели боль» та визнали їх такими, що містять елементи насильства та жорстокості. Дані ігри можуть розповсюджуватись на території України виключно за умов дотримання обмежень, встановлених законодавством. На кожному ігровому диску вказано мінімальний вік гравця, але контроль за дотриманням цих правил лежить на батьках.
Азарт до комп’ютерних ігор дехто пояснює як спосіб позбутися набраного в житті негативу. Однак психологи категорично проти такого твердження: перегляд фільмів та комп’ютерні ігри з елементами жорстокості і насилля не звільняють особистість від агресії, а навпаки, акумулюють ці негативні прояви. А азарт до таких ігор і є підтвердженням наявності негативу в людині. Особливо небезпечними є комп’ютерні ігри з елементами жорстокості і насилля для підлітків, які через незрілість своєї психіки можуть переплутати віртуальні дії з реальним життям.
Підлітки активно шукають свій дорослий образ, приміряючи різні моделі поведінки, і віртуальний світ може зіграти свою власну гру у справжньому житті дитини.
ТОП коментованих за тиждень