У неділю, 10 травня, у Трускавці відбулася цікава та пізнавальна зустріч – зустріч з героєм мультфільму. Так-так, мультфільму, бо зустріч була призначена саме для дітей, котрі найбільше полюбляють мультики.
Але мультфільми є різні, а серед них є й такі, котрі нічого доброго не вчать. Насилля, розпуста, монстри та вампіри, байдужість до чужого горя, ледарство, насмішки над іншими – ці «цінності» ллються потоком з екранів телебачення і не хочемо тут навіть вказувати назв низькопробної продукції, котра дітям завдає тільки шкоди. Проте, на щастя, є й мультфільми, котрі допомагають у виховній роботі батькам, вчителям, духовним наставника. До таких належить і «Клуб Суперкниги», герой якого Робік і завітав до трускавецьких дітлахів спільно з представниками християнської місії «Еммануїл» з м. Києва.
Півторагодинна дитяча програма проходила в приміщенні християнської церкви «Добра Новина» у Трускавці і включала в себе пісенну програму, ігри, конкурси, перегляд мультфільму (про перемогу малого Давида над велетнем Голіафом) та інші цікавинки. Незважаючи на похмуру дощову погоду дітлахів зібралося багато, вони брали активну участь у конкурсах та іграх, співали та відгадували загадки. Для прикладу, такі: «Діти, хто з Вас знає золоте правило Біблії? Чому Давид не одягнув бойові обладунки на битву з Голіафом? Чому не можна обманювати ближніх? Які ще мультфільми крім «Суперкниги» Ви дивитеся?»
Питання не були складні, тому часто в залі виростав справжній ліс рук. Але були і запитання, відповідь на які знали одиниці. Для прикладу, на перше наведене вище щодо золотого правила Біблії. Дозволимо собі припустити, що і не всі дорослі одразу б відповіли на нього. Тому на всяк випадок подаємо правильну відповідь: «Золоте правило Біблії: роби іншим так, як хочеш, щоб вони робили з тобою». Це правило базується на уривку з Євангелії від Матвія (глава 7, вірш 12): «Усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви».
Гостям, які привезли до Трускавця таку цікаву дитячу програму, подякували старший пастор церкви «Добра Новина» Анатолій Кузьмич та редактор однойменної газети Оксана Мельник. Та найбільшу вдячність висловили діти, котрі ще довго не відпускали Робіка, Правдушку та Душку і просили сфотографуватися з ними на пам’ять. Урок Брехушки, котра постійно обманювала інших, за що в результаті й поплатилася, був наочною ілюстрацією для маленьких глядачів, що чинити зло та обманювати інших до нічого доброго не призведе.
ТОП коментованих за тиждень