Активісти “Східниця Трофі” придбали амуніцію для бійців АТО на суму 50 280 грн.

19.07.2014 | Filed under: Новини

За кошти, зібрані на “Східниця Трофі 2014”, передано військове спорядження для потреб військовослужбовців на загальну суму 50 280 грн. танковій дивізії, що дислокується у місті Яворів (Львівська обл.), яка на даний час несе службу у Донецькій області, де продовжується антитерористична операція проти бандформувань сепаратистів та російських терористі.

Зокрема, військовослужбовцям роти піхоти Хайнацькому Роману, Яніву Михайлу (смт. Східниця), Порічко Олегу (м. Трускавець) та військовослужбовцям протитанкової батарей Смижу Михайлу, Ревкевичу Михайлу, Яцишину Богдану, Дречевичу Миколі, Свищу Василю (с. Старий Кропивник, с. Новий Кропивник Дрогобицький район) передано 8 бронежилетів 5 класу захисту. Окрім того, для роти піхоти та протитанкової батареї передано інвектори автомобільні, плащі від дощу, захисні костюми від дощу, ліхтарики, батарейки, серветки вологі, карімати, шкарпетки, труси, запальнички, сухі пайки. Командиру медичної роти танкової дивізії Михайлу Чемному передано вісім розвантажувальних тактичних жилетів, рації -3 шт.,палатки -3 шт., інвектор автомобільний -1 шт., взуття – 5 пар, сонячна батарея для зарядки телефонів-1 шт., сонячний душ – 2 шт., захисні костюми від дощу – 15 шт., ножі – 5шт., футболки – 30 шт. А також капельниці обезболюючі препарати, ліхтарики, батарейки, серветки вологі, шкарпетки, труси, сухі пайки. Всі речі були особисто передані в руки військовослужбовцям. Таку акцію допомоги військовослужбовцям, що несуть службу в зоні АТО мешканці Східниці організовують вдруге.

Нагадаємо, організатори змагання позашляховиків та квадроциклів «Східниця трофі 2014», який 28 та 29 червня проходив у Східниці, вирішили скерувати спонсорський фонд на придбання військового спорядження для потреб військовослужбовців, які несуть службу в зоні АТО.

Прес-служба Східницької селищної ради

(Переглядів 61 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви