Автомобіль швидкої допомоги поїхав з Трускавця в зону АТО

10.06.2015 | Filed under: Новини

«Трускавецький вісник» неодноразово подавав інформацію про те, чим місто-курорт допомагає нашим воїнам на Сході України. Безсумнівним лідером в координації зусиль є Клініка стоматології докторів Гуняка та Лужецького, хоча велику роль у нашу перемогу над ворогом вкладають і багато інших організацій та приватних осіб, серед яких, для прикладу, Сергій Розора, Ігор Кісак, Андрій Кульчинський, Галина Шиманська-Карп`юк, Ігор Пілько, Лев Грицак, Олег Габриш, Олег Олексин та інші. «Рука, яка дає, не збідніє», гласить народне прислів`я, тож трускавчани і надалі продовжують допомагати нашому українському військові.

Як поінформував на своїй сторінці в мережі Фейсбук громадський діяч Олег Карпин, вчора, 9 червня, на Схід України поїхав автомобіль швидкої допомоги, закуплений за кошти пожертв. «Передали ним медпрепарати і книги, які збирали в офісі «Самопомочі», – пише Олег Карпин.

(Переглядів 145 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви