Батьківщину Колесніченка заклеїли листівками проти його закону

20.07.2012 | Filed under: Публікації

Активісти Руху «Простір свободи» заклеїли листівками проти законопроекту  «Про засади державної мовної політики»  центр міста Умань на Черкащині – батьківщину автора проекту Вадима Колесніченка.

Вони також масово роздавали мешканцям міста листівки з інформацією про загрози, які несе законопроект  для цілісності України і громадянського миру і закликами не голосувати на виборах за кандидатів від Партії Регіонів і компартії.

«Ця влада не лікується. Єдиний шанс позбутися її – не голосувати за кандидатів Партії регіонів та компартії на виборах. Якщо вони залишаться при владі – вони доб’ють нашу країну. Місце банді – не в парламенті, а на лаві підсудних!», – говориться у листівках.

У розданих матеріалах також звертається увага, що Колесніченко, який народився в Умані, за багато років депутатства не займався проблемами рідного міста, хіба що сприяв роздачі земель «потрібним» людям.  Тому й балотуватися до парламенту Колесніченко вирішив не у рідній Умані, а в Севастополі, який нинішня влада до 2042 року здала за безцінь «в оренду» російським військам, – відзначається  в листівках «Простору свободи».

Як відомо, Партія регіонів та її сателіти в Верховній Раді, порушуючи регламент, раптово проголосували в цілому суперечливий мовний законопроект Колесніченка –Ківалова, що викликало численні протести по всій країні і відмову голови Верховної Ради підписувати цей документ.

 

(Переглядів 68 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви