Чи сам собі указ і сам собі закон – встановить слідство (або як “правоохоронці” намагались покривати ймовірний злочин)

07.12.2015 | Filed under: Некатегоризовано

У четвер 3 грудня Трускавецький Суд визнав неправомірною бездіяльність “правоохоронців”, які отримавши заяву про злочин (щодо незаконного та самовільного захоплення землі) не відкрили крімінального провадження та не внесли відомості про це до єдиного реєстру досудових розслідувань, тобто намагались “пустити це на гальмах”.

Слідчий Суддя Василюк Т.В. іменем України виніс Ухвалу, скаргу позивачів (Мінчака ти Чаплі) задовільнити та зобов’язати начальника СВ Трускавецького ВП Дрогобицького ВП ГУ НП України у Львівській області виконати дії щодо визначення слідчого для внесення відповідних відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Дуже показовим є той факт, що заяви до Суду на неправмірні дії подає не Трускавецька міська рада, а самі мешканці і питання щодо ймовірної бездіяльності міської ради скоро стане гостріше..

P.S. Принагідно зазначу, що забудовником  було подано заяву до суду про стягнення 48 тисяч гривень з мешканців будинку (Мінчак, Долик та Чапля) по вул.Стебницька, які небажають забудови міжбудинкового проходу та бомосховища. На цю заяву подано апеляцію, а правомірність дій судді, щодо цього питання дуже детально розглядатимуть активісти та Адвокат Анатолій Мацей.

Адвокат Анатолій Мацей розглянувши звернення мешканців та вникнувши в суть справи взявся допомогти встановити справедливість і це повністю на волонтерських засадах, що він вже не вперше робить і завжди з результатом. (Це той Адвокат котрий зняв з посади голову міста Дрогобичаа, бувшого регіонала Радзієвського і який вже не в одній справі допомагає простим людям встановлювати правду). Чи правомірними і законними є дії забудовника та чиновників тепер встановлюватиме Суд, а не продажні “журналісти”,владоможці чи “правоохоронці”.

Голова ГР “Народний контроль”

Святослав Грабовський,  Трускавецька Газета

(Переглядів 618 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви