До місцевого бюджету за п`ять місяців 2016 надійшло 46,8 млн. грн. платежів

07.06.2016 | Filed under: Новини

За підсумками січня-травня 2016 року платниками податків, які перебувають на обліку в м. Трускавці мобілізовано до місцевого бюджету 46,8 млн. грн. податків, зборів та платежів.

Так, податку на нерухоме майно протягом січня-травня 2016 надійшло 2,6 млн. грн., що на 1,1 млн. грн. більше надходжень відповідного періоду 2015 р.

Спрощенці Трускавця сплатили до місцевого бюджету майже 4,9 млн. грн. єдиного податку, що на 1,6 млн. грн. більше надходжень минулого року.

Податку з доходів фізичних осіб за період січня-травня 2016 року надійшло 18,5 млн. грн., що на 5,9 млн. грн. більше надходжень відповідного періоду минулого року.

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 27 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви