Футбольні перспективи непогані

07.07.2016 | Filed under: Публікації

В час, коли у Франції проходить Чемпіонат Європи з футболу, тема цього виду спорту є напрочуд актуальною. У Стебнику футбол тішиться неабиякою популярністю, про що свідчить як активність місцевого футбольного клубу «Стебник», так і підтримка рідної команди великою армією уболівальників. Підростає і гідна зміна футболістів – за роботою з дітьми застаємо тренера Олега Тимчишина.

Дипломований фахівець тільки п’ять місяців працює зі стебницькими хлопчаками та юнаками, а позитивні результати є вже. Так, 2-5 червня юні футболісти зі Стебника взяли участь у Всеукраїнському турнірі з футболу «Золота Нива-2016», який проходив у Вінниці. І хоча команда ФК «Карпати» до числа призерів не потрапила і в загальному заліку зайняла тринадцяте місце, але це як на дебют зовсім непогано, вважає Олег Тимчишин. Команда навіть обіграла дитячу столичну «Оболонь», причому двічі.

– З дітьми бажано починати займатися з раннього віку, – каже Олег Ярославович. – Для прикладу, я почав займатися футболом з 6 років, з першого класу, досяг немалих висот, грав разом з Андрієм Вороніним та іншими відомими футболістами. На жаль, через травму довелося футбольну кар`єру гравця закінчити достроково. Зараз треную стебницьких дітей та юнаків.

Тренер каже, що у Стебнику відчувається потужна підтримка громадськості, що видно під час ігор. Але проблем не бракує. Так, для прикладу, поїздка до Вінниці здійснювалася за власні кошти батьків, тому поїхати змогли не всі дітки, частина кращих гравців залишилася вдома. Але навіть попри відсутність воротаря виступили достойно.

– Стебник – не глухе село, а от на стадіоні відсутня електрика, води немає навіть холодної, поле в жахливому стані. Я би просив звернути на це увагу тих, від кого залежить прийняття рішень, адже соромно перед гостями. Ми їдемо, то в роздягальнях комфортно, є гаряча вода, а в нас навіть холодної нема. Правда, нам обіцяють, що цю проблему все ж вирішать, – надіється Олег Тимчишин.

Кілька років потрібно для того, щоб підготувати гідну зміну теперішнім футболістам. Кращі гравці дитячої збірної колись матимуть шанс грати у львівських «Карпатах».

– Треную для того, щоб хлопці грали не лише на рівень Стебника, району чи області, а змогли грати в престижних українських клубах, за Україну. Звичайно, хтось залишиться тут, гратиме за Стебник, але хотілося б, щоб наші вихованці досягали висот, заробляли на футболі гроші, – не приховує амбіцій тренер стебницької «молодіжки».

Спілкуємося з Олегом Тимчишиним під час невеличкої перерви між заняттями дітей та юнаків.

– Приходять до нас дітки, які навіть по м`ячу не можуть потрапити, – каже Олег Ярославович. – Не скажу, що за короткий час вони стали прекрасними гравцями, але зміни є. Звертаюся до стебничан, щоб давали своїх дітей на футбол, адже це перспективний вид спорту. Хіба краще, якщо Ваша дитина тиняється без діла попід паркани, п`є пиво, або ж сидить вдома за комп’ютером? Приймаємо дітей 2007, 2008 р.н., хоча, звісно, беремо і старшого віку.

Тренування юнаків розпочалися, хлопці розминаються, слухають вказівки тренера, починають відпрацьовувати удари, захист воріт, обігрування та інші прийоми. Слова наставника для них – як правила дорожнього руху для водія.

Хто його знає, може якраз якийсь із підопічних тренера Олега Тимчишина в майбутньому відстоюватиме честь України на Чемпіонаті України чи світу? І тоді Стебник прославиться як батьківщина знаменитого футболіста. Мріяти не шкідливо, шкідливо не мріяти. Дай Боже, щоб мрія тренера Олега Тимчишина, щоб його вихованці досягли висот і заробляли на футболі, здійснилася…

Володимир Ключак, для газети «Воля громади»

(Переглядів 296 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви