Правий Сектор з Афганцями не виключають, що кар’єра нового прокурора Львівщини почнеться з стовпа ганьби

09.03.2014 | Filed under: Публікації

Генеральному Прокурору України Олегу Махніцькому ЗВЕРНЕННЯ

Пане Генеральний прокуроре!
У той час, коли в Криму, біля південних воріт нашої держави, Росія здійснює неприховану інтервенцію, нічого іншого — окрім обурення і гніву — не викликає Ваше рішення про призначення прокурором Львівської області людини, котра багато років була визначальною складовою корупційної системи, яка розкладала силові структури Львівщини і України зсередини – добродія Володимира ГУРАЛЯ! Ця людина недаремно заслужила собі у Львівській прокуратурі неофіційне звання «сірого кардинала» і про її корупційні подвиги особисто Ви, пане Махніцький НЕ МОЖЕТЕ НЕ Знати, оскільки Ви є вихідцем із Львівщини і з органів прокуратури! Ви призначені вже новою владою, яка ще вчора була опозицією, але це аж ніяк не слугує Вам індульгенцією, а навпаки – покладає на Вас подвійну відповідальність.
Невідомо якими мотивами Ви, пане Махніцький, могли керуватися, роблячи це призначення – але фігура Володимира Гураля на наших землях – це відкрита неповага до думки тисяч львів’ян і плювок на могилу щирих героїв з «Небесної сотні», котрі пожертвували своїми життями не для того, щоб в нашій державі все залишилось по старому!!!! Цієї п’ятниці сотні львів’ян вже показали своє ставлення до Гураля, спершу заблокувавши палац залізничників РОКС, а потім виштовхавши цього корупціонера в шию, чим зірвали його представлення. Та виглядає на те, що Гураль не заспокоївся – він заявив, що попри несприйняття його персони Львовом, усе одно вийде у віторок на роботу і очолить органи прокуратури!!! Складається враження, що цьому чоловіку просто шкода ресурсів, які він витратив на своє призначення і він намагатиметься будь-яким чином собі їх повернути, тим паче, що за роки свого керівництва в прокуратурі технологія «вирішення питань» відпрацьована ним досконало!!!
Пане Махніцький! Невже ні Ви, ні пан Гураль так і не зрозуміли, що по-старому вже не буде ніколи?!!! Гасло «Не зрадь Майдан!!!» після загибелі і каліцтва людей, після кривавої масакри на вулицях Києва, вже давно перестало бути лише гаслом, а стало керівництвом до дії!!! Кожен керівник, якого призначають на Львівщину, як рентгеном, буде пронизаний громадською увагою і аналізом його попередньої діяльності! Ви повинні НЕГАЙНО скасувати свої призначення, бо кожен має право як на помилку так і на її виправлення, бо в іншому випадку львівська громада залишає за собою право діяти не лише тими методами, які прописані в нашій Конституції!!! А пропозиції існують різноманітні: хтось пропонує вже у вівторок прив’язати новопризначеного прокурора Гураля до Стовпа Ганьби, хтось пропонує виваляти його в дьогті і пір’ї і так носити цю ІСТОТУ вулицями нашого міста!!! Є й більш радикальні пропозиції.
Закликаємо Вас, пане Махніцький, НЕГАЙНО відкликати з своєї посади, бо може настати момент, коли жодні міліцейські патрулі, виставлені біля помешкання пана ГУРАЛЯ на вулиці Кубанській, вже не допоможуть!!! Це ЛЬВІВ, пане Генеральний прокуроре! Тут вміють як щиро любити, так і щиро ненавидіти. І Борони Боже, якщо ця ненависть переповнить чашу терпіння!!!
Слава героям «Небесної сотні»! Слава УКРАЇНІ!!!
Від імені львівської громади, керівник «Афганської сотні» Ігор Коцюруба, редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв, керівник ГО «Батьківський комітет» Андрій Рожнятовський.

(Переглядів 301 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви