В нашу редакцію завітала відпочивальниця з Києва, колишня артистка цирку Галина Костецька. Вона відпочиває в філії товариства санаторії «Весна» і цілком задоволена відпочинком та оздоровленням, тому вдячна колективу оздоровниці. Задоволена усім, але й у цій бочці меду знайшлася ложка дьогтю. Не хоче наша гостя ходити до бювету, пити водичку, хоч їй для здоров’я це потрібно. А не хоче тому, що їй не подобається гармидер в парку.
– Ви розумієте, весна, співають пташки, і в спокої, слухаючи цей пташиний щебіт так приємно попити водичку і прогулятися парком. Так ні! Якісь жінки через мегафони і гучномовці на пів парку кричать навперебій, закликаючи клієнтів на якісь заходи. І відразу на повну потужність вмикають пісні рекламованих виконавців. Ось п’ю «Нафтусю», а гримить «Владімірскій централ» пам’яті Круга. Та який може бути ефект від мінеральної води під акомпанемент «Владімірського централу»? Запитайте будь якого медика, і він вам скаже. А наступного дня, щоб погуляти в ранковій тиші, пішла до бювету зранку. Справді, нема цих гучноголосих продавців квитків. Але відкривають кіоск з музичними дисками і на повен звук вмикають музику, до речі, знову шансон. А багато людей, як і я, приїжджають сюди з мегаполісів і хотіли б трохи спокою і тиші, – зазначила Галина Георгіївна.
Важко з нею не погодитися. Шансон, російська попса тиснуть на вуха людей в курортному парку. Ніхто не думає, що Великий піст, але й в інший час не повинно там бути такого гармидеру. Якийсь музикант на саксофоні, чи люди, що ради власного задоволення поспівають народні пісні, звичайно, погоди не роблять, а робить це, на що звернула увагу наша гостя. Але як змінити ситуацію?
– Я б казала заборонити в курортному парку використання мегафонів та іншої звукопідсилюючої апаратури. Хто хоче піти на концерт, і так піде, хтось захоче поспівати чи заграти на природному музичному інструменті – будь ласка. Але все має бути природно, – наголосила пані Галина.
Газета «Трускавецькурорт»
ТОП коментованих за тиждень