Питання, яке було озвучене під час останнього сесійного засідання Дрогобицької міської ради народним обранцем, „свободівцем” Олегом Хрущем, спричинило значний резонанс. Після почутого в сесійній залі завирували пристрасті. Суть озвученого питання полягала у забудові міста малими архітектурними формами (т.зв. МАФами).
– До мене як до депутата звернулися обурені мешканці вул. Самбірської, Грушевської та В. Великого. Їх болить те, що не тільки старовинна частина міста Котермака „засмічується” МАФами, на зведення яких дає дозвіл міська рада, а й усе місто на сьогоднішній день обтикане тими „шпаківнями”. З цього приводу я неодноразово звертався до влади з депутатськими запитами, які чомусь було проігноровано. Звертаюся до Вас, Олексіє Васильовичу, з проханням підготувати на наступну сесію (якщо цього не зробите Ви, то я його підготую) проект рішення, аби встановити мораторій (заборону) на встановлення малих архітектурних форм у м. Дрогобичі. Не засмічуйте хоча б центральну частину міста цими „насадженнями”. Бо для того, аби їх встановити, треба позрізати не більше три десятка дерев.
А якщо Вам так хочеться це робити – то спочатку запустіть промисловість у Дрогобичі, що Ви й обіцяли людям, коли йшли в мери. Спочатку збільшіть кількість робочих місць, а тоді вже будете будувати… – завершив свій доволі емоційний виступ Олег Хрущ.
І ненав’язливо поцікавився у Олексія Васильовича, чому влада у 10-денний термін (як це передбачено законодавством) не надала йому відповідь на депутатський запит, поданий ще 4.03.2013 року щодо надання інформації про те, які нежитлові будинки розміщені за адресою Симоненка, 5. Як зауважив Олег Хрущ, місцеве МБТІ надає відповідь на таке звернення міськвиконкому моментально. Також не отримав п. Олег відповіді на запитання, хто являється власником нежитлового приміщення клубу та дитячого садочка, які розташовані на вищезгаданій вулиці, що межує з ЗОШ №8.
Ажіотаж у залі викликало й повідомлення місцевого депутата Петра Сушка про те, що стадіон поблизу школи є нічиїм. Архівні дані, за повідомленням п. Сушка, встановлюють, що з 70-их років стадіон не є на балансі відділу освіти. І власника на нього поки що не встановлено.
Пан Олег порекомендував представникам ЗОШ №8, котрих з горем навпіл силові структури правоохоронних органів врешті-решт впустили до сесійної зали, не відступати від своїх твердих намірів – зберегти цілісний майновий комплекс школи. І не голосувати за питання, що стояло в порядку денному щодо надання згоди на розробку технічної документації на передачу землі (тієї, яка знаходиться під стадіоном) у відомство педуніверситету ім. І. Франка. А довивчити його. Мовляв, нехай спочатку педуніверситет прозвітує за стан усіх тих об’єктів, які йому були передані владою за останні два роки. Це і будинок Яроша, і колишнє приміщення дитячого садочка, та ін. Там за чиєїсь, на думку депутатів-„свободівців”, чіткої вказівки свідомо нищаться об’єкти. П. Олег вніс пропозицію – передати стадіон в користування восьмої школи, а та, в свою чергу, сама нехай вирішує, з ким їй укласти договір на оренду стадіону. От тільки депутати-тушки його в цьому не підтримали, і проголосували за дерибан власності громади міста.
Всі решта питань проходили на сесії, як по-маслу, особливо ті, які стосуються земельних питань.
Вікторія Лишик
ТОП коментованих за тиждень