Інформація прокурора міста Трускавця

22.02.2014 | Filed under: Публікації

Шановні мешканці міста!

Інформую, що вчора, 21.02.2014 о 17.00 годині в залі засідань прокуратури Львівської області відбулись загальні збори профспілкової організації прокуратури Львівщини.

На зборах працівники прокуратури висловили свою стурбованість ситуацією, що склалась у державі та категорично засудили протистояння, яке зайшло у силову фазу із значними жертвами.

Кожен з нас із болем в серці сприймає те, що в мирний час гинуть люди. Ми усі щиро сумуємо з приводу насильницької смерті громадян та співчуваємо їх родинам. Висловлюємо підтримку усім постраждалим.

Вступаючи на службу до органів прокуратури ми присягнули на сумлінне служіння Українському народові і Українській державі.

Працівники прокуратури і надалі стоятимуть на сторожі Конституції і Закону, усіма можливими засобами захищатимуть права і свободи кожного громадянина України.

Від себе хочу запевнити усіх мешканців міста у відданості кожного працівника прокуратури міста Трускавця Українському народові!

Лонгін Мігоцький, прокурор міста Трускавця

(Переглядів 354 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви