Інформує ДЮСК «Спортовець»

21.12.2012 | Filed under: Новини

Учні відділення плавання Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» у цьому місяці мали змогу брати участь у трьох змаганнях з плавання.

Старша вікова група стартувала з 6 по 8 грудня на відкритому чемпіонаті міста Тернополя та Тернопільської області з плавання з нагоди святкування Дня Збройних сил України разом з учасниками 1996- 1998 р.н. дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Рівного, Луцька, Хмельницька, Франківська, Калуша, Вінниці та Тернополя (всього 12 команд). Найкращих результатів домігся Богдан Савка, який виборов два призових місця на дистанціях 50 брас (ІІ місце) та 100 брас (ІІІ місце). Інші учасники покращили свої особисті результати (тренер ДЮСК Богдан Смеречинський)

8 грудня у м. Долина на міжобласному юнацькому турнірі пам’яті П. Василика з плавання середня вікова група відділення плавання ДЮСК «Спортовець» змагалась зі своїми ровесниками 2000-2001 р.н. (всього 9 команд: Івано-Франківськ (ДЮСШ 2 та ДЮСШ «Олімп»), ДЮСШ 9 (м. Львів), Аквапарк «Пляж» (м. Львів), Коломия, Снятин, Калуш, Долина, Трускавець). Призерами міжобласного турніру з плавання стали: Галина Кісак – І місце 100 бат., І місце 50 бат., І місце 50 в/с; Анастасія Мацюрак – І місце 100 н/с, І місце 50 н/с; Марта Веклюк – ІІ місце 100 бат., ІІІ місце 50 бат.; Лідія Іваночко – ІІ місце 50 бат., ІІ місце 50 в/с, ІІ місце 100 в/с; Дмитро Воляр – ІІ місце 100 бат.; Лілія Уєчко – ІІ місце 100 бат, І місце 50 в/с; Святослав Креденсир – ІІІ місце 50 в/с. У естафетному плаванні (4х50 в/с змішана та 4х50 комбінована змішана) команда трускавчан виборола два третіх місця (тренери ДЮСК Андрій Жгута та Олег Кирчей).

15 грудня у м. Трускавці в плавальному басейні ДЮСК «Спортовець» молодша вікова група брала участь у Кубку області серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини (юнаки 2001 р.н., дівчата 2003 р.н.). У цих змаганнях взяли участь сім команд: ДЮСШ №9 (м. Львів), ДЮСШ ім. Кутенка (м. Львів), ДЮСШ Галичина» (м. Львів), ДЮСШ ім. Силантьєва (м. Львів), Миколаївська РДЮСШ, ДЮСШ №2 (м. Червоноград) та ДЮСК «Спортовець» (м. Трускавець). Обслуговувала змагання суддівська колегія ДЮСК «Спортовець» (головний суддя Богдан Смеречинський). У командній першості команда Трускавецького ДЮСК «Спортовець» стала срібним призером Кубку Львівщини з плавання. Перемогу вибороли юні плавці з ДЮСШ №9 (м. Львів). Третє місце у активі вихованців ДЮСШ №2 (м. Червоноград).

В особистому заліку серед трускавецьких плавців добилися: Лілія Уєчко – І місце 100 бат., І місце 100 в/с; Яна Скрипка – І місце 100 н/с, ІІ місце 100 брас; Евеліна Наконечна – ІІ місце 100 в/с.

З 13 по 14 грудня у спортивному залі ДЮСК «Спортовець» відбувся традиційний благодійний турнір з волейболу серед дорослих на призи «ROYAL HOTEL and SPA RESORTS». У турнірі брали участь команди з м. Києва: «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS», «5-тий ЕЛЕМЕНТ», «Надзвичайні новини», «Драгоманова», «Хімфарм». Також змагалися команди «Європейська» (м. Іван-Франківськ) та дві команди з м. Сколе та м. Стрілки. Змагання проводились за коловою системою. Кульмінацією волейбольного турніру стала гра за Суперкубок між командою-переможцем змагань та збірною командою з числа інших команд. Володарем Суперкубку та переможцем благодійного волейбольного турніру стала команда «Надзвичайних новин». Обслуговувала змагання суддівська бригада ДЮСК «Спортовець» (головний суддя Ігор Гургула).

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»

(Переглядів 294 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви