Традиційна нарада з керівниками відділів та служб міської ради відбувалася звично. Головний лікар центральної міської лікарні прозвітував про те, що виконано з ремонтних робіт та й загалом про підготовку медичних закладів до осінньо-зимового паливного сезону. Загалом, у медицині все гаразд, а День міста не додав роботи травматологам, свято відбулося без надзвичайних подій.
Начальник фінансового управління Юрій Петрів говорив про фінансові можливості міського бюджету щодо забезпечення до зими шкільних та медичних закладів. Пізніше додав, що зараз перевіряють фінансовий стан парку культури, а на черзі перевірка КП «Благоустрій».
Про справи освіти проінформував начальник відділу освіти Віталій Лесик, зокрема, що відбулося засідання комісії з індивідуального навчання дітей. Цьогоріч на індивідуальну форму навчання зареєстровано 35 школярів, що набагато менше, аніж минулого року. Є незначні фінансові проблеми. Як зазначив керівник міської освіти, Борислав – єдине місто в Україні, що не розрахувалося за атестати та свідоцтва. Про це говорилося на нараді у Львові. Хоча сам борг майже смішний -трохи більше трьох тисяч гривень. Правда, потрібно сплатити ще сім тисяч гривень за шкільні журнали міській друкарні.
Про виконання доручень міського голови минулої наради прозвітували усі присутні. Відбулася дуже гостра розмова міського голови з начальником відділу культури з приводу нескладованих труб, що потрібні для музею-скансена. З-поміж найважливішого – акт перевірки міською прокуратурою стану прибережних охоронних смуг наших річок. Як наголосив міський голова, наші санпости, які мали б ставити на місце посмітярів і нехлюїв, з вини яких береги річок перетворюються на сміттєзвалища, працюють далеко неефективно. Ніхто із винуватців не був покараний і оштрафований. Були й інші зауваження міського голови щодо роботи служб, які недостатньо ефективно виконують обов’язки, зокрема, щодо виконавчої дисципліни.
Коли йшлося про підготовку освітніх закладів до наступного зимового періоду знову згадано про проблеми у третій та сьомій школах. Йшлося про те, що вікна у цих закладах потребують негайної заміни. Залишилися вони як спадок від давніх часів: протяги, холоднеча у класах, а результат – хворіють наші школярі. А де йдеться про дітей – це завжди справа першочергової ваги.
Міський голова наголосив, згадавши минулу сесію міської ради, що вирішення проблеми знайшли, навіть у цей дуже складний для міського бюджету час. Вирішено було внести зміни до рішення міської ради про міський бюджет на 2011 рік за спеціальним фондом на суму 150 тисяч гривень. Все згідно чинного законодавства.
Пропонований на сесію проект рішення розглянула постійна депутатська комісія з питань планування бюджету і фінансів, здійснення регуляторної державної політики, яка вирішила рекомендувати міській раді прийняти рішення за запропонованим проектом.
Кошти мали взяти зі статутного фонду КП «Вододар» для встановлення вікон у ЗОШ № 3 (28 вікон на суму 78400 гривень) та ЗОШ № 7 (25 вікон – на суму 71600 грн.). Це був єдиний спосіб вчасно, до холодів, вирішити проблему. Але після обговорення на сесії, після усіх роз’яснень міського голови, що йдеться про здоров’я наших дітей, опозиційні депутати рішення не підтримали і воно не набрало відповідної кількості голосів. Тож на наступній сесії, що відбудеться 26 вересня, розглядатиметься вдруге. Сподіваємося, що цього разу рішення таки буде прийнято, адже зима не за горами.
Газета “Нафтовик Борислава”
ТОП коментованих за тиждень