Є люди, які після покарання за скоєні злочини виходять на волю, роблять відповідні висновки і стараються жити у згоді із Законом, не порушують норм суспільного порядку, словом, стають на праведний шлях. Таких висновків не хотів зробити 35-річний громадянин Л. Повернувшись після відбування кари з місць позбавлення волі, він вирішив не заробляти на хліб насущний чесною працею, а знову став на шлях злочину. Його увагу привернули автомобілі трускавчан. Власне не самі авто, а їх номерні знаки. Чому би не розжитися на них? Їх легко зняти, а тоді запропонувати власникові викупити їх. Що ж, ідея гарна, пора за роботу. Знайшовши спільників, він 25 лютого цього року намітив «жертву» – нею став автомобіль «Пежо 207». З нього злодії зняли пару державних реєстраційних номерних знаків. Наступним потерпів «Опель-кадет», потім «Мітсубісі карізма», через день без номерних знаків залишився «Фіат-Скудо». За тринадцять днів березня крадії зняли номери із дев’яти легковиків. Сьомого березня, наприклад, вони «трудилися» в поті чола і зняли номери з трьох машин.
Після вчинення крадіжки на лобовому склі вони залишали записку із номером телефону, на який мав зателефонувати водій за своїми номерами. У ході розмови невстановлена слідством особа рішуче вимагала грошовий викуп за повернення номерних знаків на суму 300 гривень. І так було в кожному із 13 випадків крадіжки номерних знаків. Та скільки, як кажуть, нитці не витися, врешті-решт настає кінець. Так сталося і з «промислом» знімача номерних автомобільних знаків. 19 березня цього року о 1.15 ночі він був затриманий у порядку ст. 115 КПК України за підозрою у скоєнні злочинів, передбачених ст., ст. 185 ч. 2, 189 ч.2 КК України і утримується в Трускавецькому ІТТ.
У міському суді Трускавця у відкритому судовому засіданні розглянуто справу за поданням слідчого міського відділу про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття громадянина Л. під варту. Суд визнав пред’явлене йому обвинувачення і задовольнив подання слідчого.
ТОП коментованих за тиждень