«Каменяр» приватизує колектив магазину

13.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Голосування по книгарні Каменяр Дрогобич

Дрогобицьку книгарню «Каменяр» все ж приватизує трудовий колектив цього магазину. Таке рішення прийняли депутати Дрогобицької міської ради вчора, 10 червня. Перед депутатами виступила представниця магазину, яка зі сльозами на очах розповіла про спробу рейдерської атаки на книгарню в минулі роки і про те, що лише втручання депутата Степана Якима врятувало тоді їх. 27 років працівники реалізовують книжкову продукцію для жителів та гостей студентського міста Дрогобича. Звинувачення полетіли на адресу «вічної депутатки» Віри Байси, якаДрогобицька радабуцімто вчиняє перешкоди відносно приватизації книгарні. Богдан Іванців та Богдан Волошин від двох найбільших в раді фракцій «НУ» та БЮТ підтримали колектив магазину у своїх виступах. Рішення пройшло, колектив може приватизовувати «Каменяр», він і далі залишиться книжковим магазином, тобто цільове призначення споруди змін не зазнає.

Власна інформація

(Переглядів 27 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви