Європейський вектор, європейське місто і все це треба здобувати наполегливою працею. Про це щоденно говорять чиновники різного рівня, особливо в час святкувань 188-ї річниці курорту Трускавець. Але реалії на сьогодні виглядають зовсім інакше.
У 2014 році в прямому ефірі міський голова Трускавця Р. Козир запевнив мене і слухачів, що дасть доручення і пішохідні переходи з відповідними вказівниками розмістять на ділянці вулиці Данилишиних, що межує з Трускавецькою міською лікарнею. Але слова залишилися тільки словами!
На сьогодні ділянка дороги, яка межує з Трускавецькою міською лікарнею, є однією з найбільш небезпечних, не виділені пішохідні переходи, люди на свій страх і ризик переходять дорогу до лікарні, а це і пенсіонери, і діти, і матері з малолітніми дітьми на візочках.
Спостерігається таке: водії, подаючи сигнал і жестикулюючи руками на тільки їм відомій мові, пояснюють пішоходам, де вони повинні бути. Але ми йдемо в Європу…
З роздоріжжя Данилишиних до самої лікарні немає жодного інформаційного вказівника, що попереду медичний заклад, немає обмеження швидкості, що регламентують правила руху, немає вказівників пішохідних переходів, хоча в міській раді працює відділ транспорту, який мав би забезпечити вищевказане і є на утриманні платників податків, тобто нас з вами, громадо міста.
От така сумна картина на межі вулиці Данилишиних, чого не скажеш про центр міста та прилеглі до нього вулички: все розмальовано, виділено, охайно. А де ж європейський вектор, європейське місто?
Чи, може, чекаємо, коли прийде біда і будемо шукати «стрілочника»? А може це все слова, популізм, бо вибори не за горами, а ви, хлопці, сидите не на своїх місцях і йдете в іншому векторі. Судити вам, громадо, аналізувати та не робити помилок.
Олег Багрій, лікар, корінний трускавчанин
ТОП коментованих за тиждень