Львівська «Батьківщина» мобілізувала партійців і закликає мешканців області виїжджати до Києва

21.01.2014 | Filed under: Акценти, Новини

Оголошено загальну мобілізацію на Київ. Зараз Українська державність, законність як ніколи потребує захисту, тому закликаємо депутатів всіх рівнів, партійців, небайдужих мешканців області їхати до столиці, щоб підтримати, тих, хто вже не перший місяць бореться за майбутнє країни та взяти участь у Всеукраїнській ході та віче 22 січня – у День Злуки. Про це йшлося 20 грудня під час розширеного засідання Бюро Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» за участі усіх голів районних та міських партійних організацій, народних депутатів України.

Події останніх днів: застосування водометів, травматичної зброї, зокрема, і до представників ЗМІ, доводять, що влада не збирається зупинятись. Мирні акції протесту тривають вже два місяці, але прагнення, вимоги мільйонів мирних людей, які були на Майдані Незалежності, залишилися наче непоміченими.

«Зараз ситуація набула апогею і влада забувши про, те що на вулицях столиці перебувають громадяни України, які мають законне право вимагати змін та відстоювати свої права, застосовує силу. Наш обов’язок бути на Майданах країни. Особливо у День Соборності. Це – День, коли наша держава стали єдиною назавжди і ніхто не зможе цього змінити. Нагадаю слова Блаженнійшого Любомира (Гузара): «Між Сходом і Заходом України нема поділу, є поділ між тими, хто любить Україну і хто її не любить». Зараз настав час довести свій патріотизм», – наголосив під час засідання голова ЛОПО ВО «Батьківщина», народний депутат України Роман Ілик.

Крім того, парламентар взяв участь у роботі  обласного координаційного штабу, де, як і на засіданні Бюро, звернувся із закликом їхати на Київ до депутатів місцевих рад: «До столиці вже вирушили більшість депутатів обласної ради, депутати місцевих, районних рад мають також бути із представниками громад в Києві. Необхідно також роз’яснювати людям, що в столиці діють ультрарадикали, на заклики яких у жодному випадку не можна піддаватися. Ті, хто не у Києві, долучаються до людей, які у регіонах також захищають Україну шляхом мирних пікетів біля військових частин, місць дислокації спецпідрозділів».

Зі сцени Євромайдану голова Львівської «Батьківщини» звернувся до мешканців області, які їдуть до Києва, формувати одразу на місцях загони самооборони, так звані десятки, якими керуватиме одна людина: «Координація дій загонів самооборони на Майдані в Києві відбувається через Центральний штаб, який розташований у Будинку профспілок. Також закликаємо їхати до Києва медиків для надання першої допомоги постраждалим».

Відправка людей на Київ відбувається у Львові біля намету на Євромайдані, вул. Винниченка, 16, проспекті Свободи, 12.

Прес-служба Львівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”

(Переглядів 65 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви