В середу, 19 лютого, у Трускавецькій бібліотеці-філії №1, бібліотекар юнацької кафедри Наталя Іваночко провела літературний лабіринт «Дозвілля в родинному колі: відпочиваючи пізнаємо Шевченка».
Хтось може скаже, що не на часі?… В дні, коли наші батьки, чоловіки тримають оборону в Києві та в областях за нашу свободу, гідність, незалежність, ми, жінки, в тилу, на периферії маємо молитись, щоб Бог дав їм сили і мужності вистояти та глядіти і виховувати дітей. І виховувати так, щоб теперішні діти не стали в майбутньому продажними «тітушками», бездумними, безмозкими гвинтиками репресивної машини проти власного народу.
І хто, як не великий поет, художник, борець за волю і щастя України, геній багатостраждального народу – Тарас Григорович Шевченко, прийде нам на допомогу.
Наталя Іваночко ще раз наголосила на значенні творчості Тараса Шевченка – поборника щастя і свободи українського народу для сучасної України. Якщо одурівши влада називає нас, сотні тисяч мирного українського народу, екстремістами. То заклик Шевченка: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!» наш перший геніальний екстреміст.
На заході учнівська молодь розгадувала кросворди, відновлювала рядки віршів та хронологічну послідовність подій життя поета, доповнювали речення ведучої, і згадували з якого твору ці рядки. Дуже тішить, що наші учні добре знають твори великого борця, розуміють його величезний вклад у розвиток української культури.
Як стверджують психологи, саме в ігровій формі, діти найкраще пізнають світ, засвоюють великий об’єм інформації. І ми запропонували нашим відвідувачам таку форму гри-пізнання нести у свої сім`ї, родини. І разом з своїми батьками, дідусями, братиками, сестричками, друзями глибше усвідомлювати все сказане Шевченком. Адже таке спілкування згуртовує сім`ю, культивує українські цінності, виховує і гартує національний дух.
Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому за його вольні твори. Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар!
Віра Савка, завідувач бібліотеки-філії №1 м. Трускавця
ТОП коментованих за тиждень