Технології розвиваються і дають нам змогу перекласти частину відповідальності з себе на прилади. Ви можете поїхати у відпустку, а за будинком пильно наглядатиме побутова GSM-система, оснащена датчиками на всі випадки життя.
Лабпрайс продовжує серію публікацій щодо технологій «розумного будинку» і розповідає у своїй новій статті про особливості та принцип роботи GSM-системи «Сімвольт».
Будинок поділяється на зони, максимальна їх кількість може сягати 96. Розташовані по всьому будинку датчики у випадку виникнення факторів ризику передають на контролер сигнал про зникнення електроструму, витік газу, дим, затоплення або ж появу у контрольованій зоні рухомого об’єкта. Вбудований у контролер GSM-модуль сповіщає власника будинку через смс чи голосове повідомлення на завчасно визначений номер (кілька номерів) і вмикає сигналізацію. Оповіщення може відбуватися також через стаціонарний телефон.
GSM-система «Сімвольт» встановлюється дуже просто, адже датчики, якими вона оснащена, безпровідні. Треба лише розмістити їх у приміщенні і налаштувати контролер.
Що стосується вартості питання, то повна конфігурація для двокімнатної квартири обійдеться приблизно у 3000 грн. А це не така вже й велика сума у порівняння з вартістю вашого майна.
Побутова GSM-система слугує не лише для одержання інформації, а й для передавання контролеру команд у тоновому режимі або у вигляді смс. Не слід перейматися, що ви не зможете користуватися системою у випадку зникнення напруги. Якщо станеться така прикрість GSM-система «Сімвольт» сама вас попередить і працюватиме ще певний час через резервну батарею.
Звичайно кожний окремий випадок має свої особливості і на завжди можна самостійно визначитися з необхідною кількістю датчиків та оптимальною конфігурацією. Якщо вам все ж таки знадобиться допомога, ви можете звернутися до інженерів «Сімвольт», і вони проведуть весь комплекс робіт, так би мовити «під ключ».
ТОП коментованих за тиждень