Завтра 23-07-2014р. у народному домі о 15:00 відбудеться дискусія та презентація на тему доцільності запровадження обов’язкових поіменних голосувань в міську раду Трускавця. Запрошуються усі бажаючі мешканці міста, представники громадських організацій та політичних партій.
Після ганебних голосувань у Трускавецькій міській раді 22-05-2014р. коли питання поіменних голосувань навіть не внесли на розгляд в порядок денний, ми розуміємо, що або депутати в більшості своїй хабарники і злодії а тому не зацікавленні у впровадженні поіменної системи голосувань, або це було прикре недорозуміння і у четвер депутати приймуть відповідне рішення і громада матиме поіменно відповідальних за стан справ у місті.
Окрім того система поіменних голосувань виключе будь-які маніпуляції у підмінах рішень чи маніпуляції лічильної комісії, як це неоднарозово відбувалось при надважливих питаннях для міста (комунальні тарифи, вода, земля, тощо..). Ось приклад зафіксований на відео: ось тут зафіксовано фальсифікацію голосувань на відео: http://grabovsky.com.ua/home/144-hto-e-hto-sered-deputativ-truskavetskoyi-miskoyi-radi-teper-use-jasno
Вартість системи голосування яку ми пропонуємо становить близько 22 тис. гривень, аналог від інших фірм є в 20-ть раз дорожчим (від 200 тисяч гривень), окрім того є спонсори, які готові самі оплатити цю систему лиш б депутати прийняли рішення про її впровадження..
P.S.
Голосування – це спосіб прийняття рішення групою людей (зборами, електоратом), при якому загальна думка формулюється шляхом підрахунку голосів членів групи. Як правило перед голосуванням проходить обговорення. Альтернативними формами прийняття рішення є вироблення консенсусу або жеребкування.
У демократичній системі, голосування проводиться при виборах посадових осіб і при прийнятті рішень, що стосуються громади.
Голосування може бути відкритим або таємним.
При відкритому голосуванні не приховується, як проголосував той чи інший учасник. Є різні способи відкритого голосування від зборів учасників у приміщенні чи на відкритому повітрі, до голосування з використанням інтернету або з використанням інформаційних систем типу «Рада» або «Віче» – так зване електронне голосування.
При таємному голосуванні, вживаються заходи, щоб інформація про те хто і як голосував була недоступна. Тим самим виключається можливість будь-якого контролю за волевиявленням виборця або тиску на нього. Це необхідно для захисту від переслідування тих, хто проголосували «неправильно». Для таємного голосування необхідні спеціальні приміщення і пристосування (наприклад, виборча дільниця, обладнаний кабінками для заповнення бюлетеня та урнами для голосування). При оцінці результатів голосування підраховуються голоси. У багатьох видах голосування кожен учасник має один голос, проте можливі й інші варіанти.
Обов’язковість голосування
У більшості країн прийняття участі в голосуванні – особиста справа кожного. Існують, однак, країни (Австралія, Бельгія, Бразилія), в яких голосування на виборах до органів державної влади обов’язково. Те, що в країні проводиться голосування, не означає, що така країна автоматично є демократичною. У деяких країнах кандидати призначаються заздалегідь, і конкурентів на виборах немає.
Підрахунок голосів – При персональному-поіменному голосуванні завжди можна звірити кількість тих хто ЗА чи Проти, просто перерахувавши поіменні списки, які зберігаються у протоколах засідань. В той же час за відсутності поіменного голосування кількість ЗА чи Проти на момент голосування знає лише лічильна комісія, яка може «помилятись», а після проходження навіть дня без наявності чіткої фото\відеофіксації голосувань перепровірити результати голосувань неможливо, не кажучи вже й про персональну відповідальність голосуючих..
http://dobrovol.org/project/13/
Ось відео того як фальсифікують голосування в міській раді Трускавця:
ТОП коментованих за тиждень