Популяризуємо Трускавець в Білорусі та Азербайджані

17.04.2015 | Filed under: Публікації

11 квітня в Посольстві України в Республіці Білорусь відбулася прес-конференція, на якій представники курортів Львівської та Запорозької областей розповіли про ситуацію в регіонах та санаторіях. Львівщину представляв менеджер Олег Рега з трускавецького готельно-курортного комплексу «Карпати». Олег Любомирович розповів про цілющі властивості «Нафтусі» та інших мінеральних вод Трускавця, про пропозиції відпочинку в Трускавці, окремо зупинився на тому, що гості в «Карпатах» і в Трускавці перебувають у цілковитій безпеці. Представниця Запорізької області Олена Полубояринова розповіла про особливості відпочинку біля Азовського моря.

Олег Рега та Олена Полубояринова відповіли на численні запитання присутніх на прес-конференції білоруських журналістів. Цікаво, що довідавшись про ціни, окремі білоруси забронювали місця на відпочинок у Трускавці безпосередньо в залі Посольства України в Білорусі.

До речі, путівки бронювали і під час Міжнародної виставки «Отдых 2015», яка проходила в Мінську 8-11 квітня. Участь в ній взяли і представники України. Єдиним представником Трускавця на виставці був згадуваний вище представник готельно-курортного комплексу «Карпати» Олег Рега.

На білоруських сайтах та в друкованих виданнях (газети та журнали) вже появилися репортажі з Міжнародної виставки «Отдых 2015» та прес-конференції в Посольстві України. Один з них Ви маєте можливість прочитати за цим посиланням.

Натомість з 2 по 4 квітня заступник гендиректора з маркетингу та обслуговування ГКК «Карпати» Руслан Пристай взяв участь у XIV Міжнародній туристичній виставці «Туризм і Подорожі» AITF в столиці Азербайджану м. Баку. Організатором виставки є ITE Group при активній підтримці Міністерства культури та туризму Республіки Азербайджан.

Окрім представника «Карпат» участь у виставці взяв заступник міського голови Трускавця з питань промоції та розвитку туризму Юрій Яворський та представник санаторію «Віктор». З поважних гостей виставку відвідали Президент Республіки Азербайджан Ільхам Алієв з дружиною, а також міністр культури та туризму РА Абульфас Гараєв.

Руслан Пристай розповідає, що частина питань, які задавали під час виставки, стосувалися безпеки під час відпочинку у Трускавці. Як-не-як, російська пропаганда діє і знаходяться люди, які їй вірять, в тому числі в Азербайджані. Відповіді представників Трускавця переконали азербайджанців, що їхати до Трускавця можна і  треба, а безпека на нашому курорті – на найвищому рівні.

На AITF-2015 делегація з Трускавця мала стенд 10 кв. м., на якому були презентовані як курорт Трускавець в цілому, так і готельно-курортний комплекс «Карпати» зокрема. Гості виставки, туроператори та туристичні агенції Азербайджану зацікавилися пропозиціями Трускавця та «Карпат» і були надзвичайно вражені низькими цінами на відпочинок та лікування. Причиною таких низьких цін на путівки є ситуація з курсом долара та знеціненням гривні, адже ціни на відпочинок формувалися в гривнях і фактично не змінилися, а в деяких випадках навіть зменшилися.

З кінця квітня 2015 р. відновлює функціонування прямий авіарейс «Баку – Львів». Цей факт, подібно як і низькі ціни, теж сприятиме збільшенню потоку гостей з сонячної закавказької республіки до Трускавця. Адже не потрібно буде добиратися різними шляхами, летіти спочатку до Києва, а потім до Львова – тепер є вигідний і прямий авіарейс з Баку.

– Розіслана інформація по туристичних операторах та агенціях, з якими напрацьовані домовленості про співпрацю під час проведення виставки AITF в Баку, – підводить підсумок поїздки Руслан Пристай. – Надіслано понад півсотні договорів про співпрацю, деякі з них опрацьовуються, а деякі вже підписані. Як результат нашої поїздки маємо вже перших гостей, які забронювали місця в нашому готельно-курортному комплексі «Карпати». Хочу подякувати за допомогу голові Асоціації туристичних операторів та готельєрів Азербайджану Нахіду Багірову. Він як фактичний очільник туристичної галузі країни посприяв, аби Трускавець гідно був представлений на цій виставці.

Володимир Ключак

(Переглядів 167 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви