Незважаючи на осінню похмуру дощову погоду 14 серпня, у холі Трускавецької міської ради було людно. Це громадяни прийшли на черговий прийом до мера, надіючись на вирішення своїх питань.
Серед десяти звернень цього дня були і індивідуальні, і колективні. Так, мешканка вулиці Стебницької, 8 просить вирішити питання з сусідами, котрі самовільно встановили стовпчики і таким чином загородили під’їзд до будинку цього та сусіднього, не кажучи вже про те, що нема де поставити власні автомобілі мешканців. Тут немає закріпленої за будинком прибудинкової території, тож в мерії надіються, що справу вдасться владнати. Комісія виїде на місце 15 серпня.
Бабуся, котра самостійно виховує онука, бо невістка від дитини відмовилася, а син в тюрмі, прийшла, щоб вилити свої жалі та біди. Деталі історії не подаємо з етичних міркувань.
Мешканці будинку 43 на вулиці Бориславській (ОСББ «Діброва») хочуть добудувати лоджії по периметру будинку, бо нема де сушити білизну. Від них у владі вимагають пакет необхідних документів, зокрема проект добудови. Проблем не мало б виникати, адже на добудову є згода всіх мешканців ОСББ.
Допомогти вирішити конфліктну ситуацію із сусідами та перенести смітники в інше місто попросили представники салону «Чародійка» з вулиці Героїв УПА, 2. У влади до них зустрічне прохання – жити мирно з КП «Парк курортний» та комунальним АТП, котрі мають в цій будівлі офіси, але несподівано виникли труднощі з використанням електричних мереж.
Корінний трускавчанин пан Ігор обурений свавіллям органів трускавецької влади, котрі вимагають від нього косити територію, котра належить до земель запасу міської ради, тобто, належить громаді. А ви хіба не належите до громади? – зустрічно запитав пана Ігоря міський голова. Тоді житель нашого населеного пункту, чиї предки тут мешкали з діда-прадіда, розповів, як просив, щоб дідівську землю надали йому в оренду, але за попередньої влади цю ділянку продали якимось київським панам. Тепер він хоче, щоб суміжну ділянку в 9 соток долучити до його володінь, але історія повторюється. «В нас є процедура виділення земельної ділянки. Якщо ви готові взяти участь в аукціоні, то будь ласка…», – пояснив ситуацію мер міста Руслан Козир. Чоловіку погрожують протоколами та штрафами, хоча він знає, що правда на його стороні.
Мешканець Дрогобича прийшов лобіювати інтереси еквадорської групи «Індігос», котра знана в нас як «індіанці». Гастролери дозволу не отримали, таке було рішення комісії.
Колишній працівник КП «Наше місто» переживає, що не доживе до того часу, коли йому виплатять заборговану заробітну плату. Його обнадіяли, що вже в серпні-вересні частина суми буде виплачена. Рішення по цьому питанні приймає арбітражний керуючий.
Мешканку вулиці Мазепи не хочуть приписувати до її чоловіка, котрий живе на Біласа – ця історія вже тягнеться не один рік і навряд чи закінчиться і після цього прийому голови.
Трускавчанин-фотограф повідомив, що його виганяють від джерела «Юзя», де він займався заробітком. В центр міста йому нема чого йти – тут працюють троє немісцевих фотографів, конкуренцію яких навряд чи витримає наш чоловік. Але мер йому пояснив, що є перша санітарна зона суворої охорони і там він займатися підприємницькою діяльністю не буде. А те, що чужі матимуть заробіток, а свої залишаться ні з чим, навряд чи когось хвилює – це вже наша думка.
Останнім десятим акордом годинного прийому громадян (10.00 – 11.00) 14 серпня стало звернення жителя вулиці Івасюка з приводу штрафу від Бориславського управління газового господарства.
Можна сказати, що з десяти заявників половина залишилися незадоволеними відповідями мера (фотограф; по групі «Індігос»; перенесення смітників та владнання конфлікту з сусідом; відносно прибирання загальноміської території; відносно приписки). Деякі питання вже традиційно мерії не стосуються – заявники звертаються не туди, куди потрібно, думаючи, що мер може все. Навіть якби він був чарівником на гвинтокрилі, то все одно у Трускавці всі питання він би вирішити не зміг.
Володимир Ключак
ТОП коментованих за тиждень