Регіоналівські обличчя львівських активістів

27.06.2014 | Filed under: Акценти

У Львові пройшла вже не перша акція протесту проти голови ЛОДА Ірини СЕХ. І як завжди участь в ній взяли старі-добрі актори цирку шапіто. Ця стаття жодним чином не в підтримку Сех чи когось іншого, а намагання проаналізувати інформацію.
Перший фігурант – прокремлівська підконтрольна Медведчуку (куму Путіна) організація “Автономний опір” в більш вузьких колах “Защита труда” яку контролює його політтехнолог Олег Верник. До речі в росії є свій аналог, чи то пак батьківська структура, одним з керівників якої є Олег Шеін давній соратник Верника.
Зокрема, якщо заґуґлити, то бачимо: Шеін з Верником, як сповідники ідеології Троцькізму (ідейно-політична течія в марксизмі. Названа іменем Льва Давидовича Троцького-Бронштейна) та «Зеленого соціалізму» активно підтримують Лівійський режим Каддафі в складі, так званого, товариства «За Каддафи и народ». До слова, сайт цієї спільноти зараз активно оспівує «референдум» на Донбасі.
Наступним фігурантом цирку шапіто є організація «Дорожній контроль».
Тут все більш заплутано, як відомо ця структура – об’єднання не байдужих водіїв, які беруть на себе місію підвищення кваліфікації і культури працівників ДАІ. На своєму офіційному сайті dk.lviv.ua зазначають, що вони – «об’єднання водіїв проти корупції ДАІ м. Львова». Якщо відвідати сайт організації dk.lviv.ua і сторінки в фейсбук https://www.facebook.com/lvivroadcontrol легко побачити – слова на ділі. Проте в facebook є ще одна сторінка з аналогічною назвою https://www.facebook.com/dk.lviv.ua станом на 13.05.14 кожен, це не перебільшення, кожен допис на стіні спільноти проти Сех!
Ну і це, власне, всі дописи цієї спільноти. Що це за спільнота і що це за львівський парубок на прізвище Круглов? Наразі не відомо.
Ще одним фігурантом і активним протисехівцем є представниця радіоканалу «Варта 700» з мобільної рації «Zello» – Наталия Шелестак (чомусь в соц мережах російською). Не можемо проаналізувати цю персону наразі більш детально, оскільки сторінка в facebook ретельно вичищена до початку Євромайданівських подій з січня знову пустота і починаючи з квітня живе сторінка цієї чарівної панянки практично єдиним протисехівським інстинктом. Дивний факт, але «Варта 700» називає себе самообороною Шевченківського району міста Львова. І саме в цьому районі у 2012 році по 118 виборчому окрузі офіційним спостерігачем від Партії Регіонів за версією сайту ЦВК ніс свою горду місію ШЕЛЕСТАК АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ до вияснення обставин вважатимемо що однофамілець тільки зробимо припущення, що спостерігав він на одній з дільниць кандидата в депутати Верховної Ради від регіонів Богдана Хруставчука.
Наступний у нашому шоу – володар козацького чуба, керівник громадської ініціативи «Рабів до Раю не пускають» Іван Спринський – один із найзатятіших протисехів після «Автономного опору».
Колега очільника «Молодих Регіонів» – Богдана Хруставчука по бойовому гопаку, кандидат в депутати від Партії Регіонів по тому ж таки Шевченківському районі міста Львова у Львівську міськраду, донедавна член Партії вбивць і сепаратистів.
Як каже стара римська мудрість: «Не можеш побороти ворога – очоль його!».
Коли почався Львівський Євромайдан, ригівські почвари з Києва почали тиснути на Писарчука, що він там розвів у себе на вотчині. Було вирішено впровадити козачка в молодіжні структури Євромайдану. На таку роль вибрали Івана.
І ось 6 грудня 2013 року Іван Спринський «прозрів» і подав заяву на вихід з Партії Регіонів. Уже через тиждень державне телебачення називало нашого героя координатором Львівського Євромайдану, хоча це абсолютно не відповідало дійсності.
Ось таке ганебне явище на Львівщині, як псевдогромадськість або заслані козачки, за підтримки деяких ЗМІ, які не знають, не розуміють чи не хочуть розуміти, прикриваючись громадськістю, беруть участь у життєдіяльності нашої країни та є основою 5-ї колони крремля.

http://www.postmaidan.info

(Переглядів 4 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України
  17.01.2020 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)День туризму у Трускавці (афіша) (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви