Роман Салань отримав нагороду – Козацький хрест

24.01.2012 | Filed under: Публікації

Творчий та й життєвий шлях юного трускавчанина Романа Саланя є ніби яскравою ілюстрацією правдивості крилатих висловів про силу та перемогу щоденної праці й терпіння. Причому парадигма тут широчезна: від «Терпіння і труд все перетруть» до «Собаки гавкають, а караван іде». Справді, дорогу долає лише той, хто йде. А Роман Салань, не без допомоги і підтримки батьків звичайно, невтомно рухається лише вперед.

Роман двічі виступав на головній сцені країни – в Національному палаці мистецтв «Україна» з піснями «Квіти героям» і «Євро 2012». На початку осені минулого року після одного з таких концертів до юного співака підійшов поет-пісняр і банкір, Герой України і Заслужений діяч мистецтв Володимир Матвієнко і подарував пісню «Козаченьки». Хлопець з радістю взявся працювати над композицією, і вже 13 листопада на творчому вечорі Володимира Матвієнка в Палаці СБУ відбулася прем’єра пісні «Козаченьки» у виконанні Романа Саланя. На вечорі, поряд з іншими представниками культурно-мистецької, бізнесової та військової еліти були присутні члени Міжнародної громадської організації «Козацтво запорозьке». Тож після концерту до Романа підійшли козаки і висловили бажання нагородити юного трускавчанина за популяризацію української патріотичної та козацької пісні.

І ось 21 січня 2012 в Києві в осередку організації відбулося урочисте нагородження джури МГО «Козацтво запорозьке» Романа Саланя срібною медаллю «Козацька слава» у вигляді хреста. Нагороду юному трускавчанину вручав сам Верховний отаман України та діаспори, гетьман МГО «Козацтво запорозьке» Дмитро Сагайдак.

Тож 2012 рік розпочався для Романа Саланя більш, ніж вдало, та хлопець не думає зупинятися на досягнутому чи почивати на лаврах і зараз працює над піснею «Козацька слава» Євгенії Лещук.

Іра Циган, газета «Франкова криниця Підгір’я»

(Переглядів 183 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви