Що переможе, корупційні схеми чи інтереси громади? Хто дерибанить майно громади?!

31.07.2015 | Filed under: Некатегоризовано

В Трускавці ось вже кілька років (каденцій міських голів) відбувається протистояння між громадою та “ділками” котрі бажають  заволодіти міжбудинковим переходом по вулиці Стебницькій (біля дитячої бібліотеки та салону-перукарні).  Як виявилось в цьому переході розміщений вхід до бомбосховища. Колись невідомі особи за потурання представників міської влади знищили більшу частину сходів що вели у подвір’я будинку і тепер там залишився небезпечний для життя перехід з надщербними сходами без частини поручнів у найвищій точці підйому. За повідомленнями мешканців вже кілька чоловік в тому числі дітей падали з тих сходів, а місцева влада ніяк не реагує на часті нещасні випадки.

Мешканців цього району обурює те, що без їх відома хтось намагається захопити частину їхньої території та незважаючи ні нащо старається там виконувати якісь будівельні роботи не показуючи ніяких документів чи дозволів на право виконувати там роботи. Вже неодноразово там була міліція але як правило вона просто спостерігає за протистоянням мешканців і “забудовників”.

Чи це рішення міського голови перед завершенням каденції продати все, що можна і неможна? Чи це за його плечима депутати торгують власністю громади? Яка роль у цій справі депутата Богдана Стасишина? Чи буде збережене бомбосховище? Хто старається у час війни закрити доступ до бомбосховища? Чи бува це не по вказівці ФСБ Росії? Думаю СБУ перевірить цю інформацію.. Як може існувати така небезпечна для життя і здоров’я конструкція? Поки всюди у місті кладуть плитку там скоро ще кілька людей покалічиться і не дай Бог це будуть діти!

Відеоінтервю та огляди дивимось нижче..

Автор:  Святослав Грабовський  спільно з Сергій Розора

(Народний контроль)
Вхід до “бомбосховища”


(Переглядів 382 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви