Спільна сесія Дрогобича і Трускавця ситуації з водою не прояснила

17.04.2015 | Filed under: Новини

Сьогодні, 17 квітня, відбулося засідання сесії Дрогобицької міської ради, на яке були запрошені міський голова Трускавця Р. Козир та представники депутатського корпусу міста-курорту. Обранці двох міст вирішили спільно обговорити ситуацію з водопостачанням, що останнім часом постійно ускладнюється. Як доповів на засіданні сесії міської ради начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала, вчора в результаті складних перемовин з керівництвом ПАТ «Львівобленерго» електроенергія до водозабору с. Гірного була відновлена. Однак, як зауважив пан Шагала, йому довелося знову взяти на себе низку фінансових зобов’язань, зокрема, «Львівобленерго» поставило чітку вимогу щодо поточного платежу за борги 24 та 30 квітня. Якщо грошей не буде – 24 квітня Дрогобицький регіон знову буде без води. Окрім того, керівництву Дрогобицького водоканалу довелося до кінця вчорашнього дня вишукати і заплатити  300 тис. грн.. Таким чином, вчорашній борг перед ПАТ «Львівобленерго» з 2,4 млн. грн. зменшився до 2,1 млн. грн.

Трускавецький міський голова у своєму виступі неодноразово повторював, що борги Трускавця не знімуть проблеми КП «Дрогобичводоканал», назвавши підприємство банкрутом через кредит Світового банку. Також трускавецький очільник заявив: «Якщо хтось має претензії щодо заборгованості, то хай подає до суду».  Нарікав Р. Козир на несправедливий тариф, мовляв перш ніж подавати його на затвердження до НК, Дрогобицький водоканал мав обговорити його з ТзОВ «Трускавецький водоканал».

Деструктивною позицію Р. Козира назвав депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний.  Своє бачення коріння цієї проблеми окреслив член робочої групи, попередньо  створеної на спільному засіданні виконкомів Дрогобича та Трускавця, Володимир Кондзьолка. З його слів, уся біда в тому, що Трускавецький водоканал є неплатоспроможним підприємством. Такий висновок дрогобицькі делегати робочої групи зробили на підставі опублікованих на сайті Трускавецької міської ради фінансових документів. Також Володимир Кондзьолка розвінчав слова про банкрутство Дрогобицького Каналу, мовляв, цього не відчуває ні підприємство, ані такої тенденції не зауважили фахівці Світового банку, які прискіпливо  придивлялися перш ніж надати КП «Дрогобичводоканал» кредит.

 У залі лунало безліч думок, підсилених шквалом емоцій як обранців Дрогобича, так і Трускавця, які в результаті двогодинного жвавого обговорення до жодної чіткої погодженості не дійшли.

На правах господаря завершальне слово взяв в. о міського голови Дрогобича Тарас Метик, який констатував, що з початку квітня Трускавець заплатив лише 30 тис. грн. Вчорашній порятунок ситуації аж ніяк не зняв напруги з водопостачанням, сказав урядник Дрогобича. На завершення розгляду цього питання Тарас Метик звернувся до трускавецьких колег із закликом: «Давайте не ламати списи, а жити на рівних умовах і повертати борги».

Відділ забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради

(Переглядів 172 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері”
  20.09.2019 | 18:15

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Для культурних людей (0)У Трускавці пройде прем`єра балету “Спартак” (0)Запрошує музей історії Трускавця (5)

 • В Бориславі пройде День подяки (афіша)
  12.09.2019 | 17:42

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви