Спільний візит в Європу представників ГО «Європейська інтеграція України» та ГК «Буковиця»

15.11.2016 | Filed under: Публікації

Все більша увага в сучасному світі приділяється здоровому способу життя. Все більш привабливим для людей різного віку стає зимовий, захоплюючий відпочинок на лижах та сноуборді. Багато гостей Трускавця, котрі приїжджають на відпочинок та оздоровлення в зимову пору для того, щоб відпочити на гірських лижах, змушені їхати в Славське чи Плай. А то й до Буковелю, оскільки поблизу оздоровниці немає якісних і сучасних гірськолижних комплексів. Це й не дивно – для того, щоб заняття зимовими видами відпочинку приносили дійсно насолоду, необхідні якісно підготовлені гірськолижні спуски з витягами та іншою необхідною інфраструктурою. А це кошти і немалі. Потрібні потужні інвестори, справжні патріоти своєї Батьківщини, які б усвідомлювали необхідність вкладення у розвиток і популяризацію здорового образу життя і бажали б інвестувати кошти у розвиток власного краю, а не закордонних офшорів.

Одним із таких приємних прикладів сучасної інвестиції є гірськолижний комплекс «Буковиця» http://bukovytsia.com/, який знаходиться на відстані всього шість кілометрів від Трускавця, що дає унікальні можливості для гостей міста-курорту урізноманітнити свій відпочинок особливо в зимовий період, не тратячи час і кошти на доїзд. Комплекс молодий, почав працювати минулого року. Комплекс будується за сучасними вимогами, обладнаний бугільними витягами (в найближчій перспективі планується будівництво канатно-крісельної дороги) та штучним засніженням лижних спусків, що немаловажно для збільшення тривалості сезону катання.

Дуже важливим є те, що ініціатор проекту і побудови «Буковиці» Віталій Мицак, в минулому сам спортсмен-гірськолижник, велику увагу приділяє розвитку і популяризації дитячого гірськолижного спорту в Україні. Гірськолижний комплекс утримує за власний кошт дитячу лижну школу – спортивний клуб «Бориславська сніжинка», в якій діти мають можливість безкоштовно займатись цим недешевим, але цікавим видом спорту. Мало того – в перспективі у клубу проведення перших дитячих міжнародних змагань з гірськолижного спорту.

З цього приводу протягом 9-13 листопада 2016 р. відбувся спільний візит Віталія Мицака і голови правління ГО «Європейська інтеграція України» Івана Цегенька до Польщі і Словаччини. У громадської організації з «Буковицею» підписана Угода про партнерство та співпрацю. Представники гірськолижного комплексу завжди беруть активну участь в усіх заходах, які проводить ГО «ЄІУ», допомагають в її діяльності. Отож Іван Цегенько організував і підготував цей візит, метою якого було налагодження міжнародних контактів, участь в спільних проектах та участь дитячих команд з закордону в міжнародних дитячих змаганнях на базі «Буковиці».

Делегація з України спершу відвідала партнерське місто Сянок, де мала робочу зустріч з представником польського Підкарпаття в вищому законодавчому органі Польщі – Послом Сейму Пьотром Уруським, який є членом сеймової комісії інфраструктури і комісії молоді, спорту та туризму. На зустрічі була сформована ідея співпраці і підтримки розвитку дитячого гірськолижного спорту в Україні та Польщі, обговорена підготовка спільних міжнародних проектів і підтримка зі сторони польських посадовців вищого ешелону.

На запрошення віце-старости Сяноцького повіту Вацлава Кравчика гості з України оглянули замок королеви Бони, в якому експонується унікальна і найбільша в Європі експозиція українських ікон, іконостасів, плащаниць і хрестів. В ході екскурсії Іван Цегенько запропонував провести в галереї замку виставку трускавецьких художників. Ця пропозиція була сприйнята позитивно.

Наступного дня делегація з України відвідала польський гірськолижний курорт «Кiczera SKY», котрий знаходиться недалеко міста-партнера Трускавця Риманув-Здруй. Гостей особисто і дуже тепло приймав власник курорту Данієль Брузда, котрий показав гірськолижні спуски, інфраструктуру, обладнання. Сторони також спільно домовились про формування дитячої команд з Кічери для участі в змаганнях в Україні.

Наступним етапом візиту стало словацьке місто Дольни Кубін – місто-партнер Трускавця, яке знаходиться в Татрах. Делегацію зустрів представник міської влади Дольного Кубіна Йозеф Грушалак, який провів екскурсію містом та ознайомив з гірськолижним комплексом «Kubinska hola». В подальшому на зустрічі з представником дитячого гірськолижного клубу «SK «Kubinska hola» Іваном Гечком була досягнута домовленість про подальшу співпрацю і участь в спільних заходах як в Україні, так і в Словаччині. До речі, Іван Гечко наголосив, що їхній клуб дуже цікавила така співпраця і приїзд української делегації став для нього дуже приємною подією.

Отож попереду багато технічної і організаційної роботи з підготовки і проведення перших міжнародних дитячих змагань з гірськолижного спорту на одному з наймолодших гірськолижних комплексів України «БУКОВИЦЯ». До речі, попередню згоду патронувати ці змагання дали мер міста Трускавець Андрій Кульчинський та Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Вєслав Мазур. Є сподівання, що ця подія приверне увагу як до розвитку дитячого спорту в Україні взагалі, так і до Трускавця зокрема, як не тільки оздоровниці, а й повноцінного гірськолижного курорту.

Степан Гнатків

(Переглядів 169 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви