Кожен прийом у міського голови – це задавнені і свіжі болі мешканців, це їхні проблеми, які вони з допомогою влади хочуть розв’язати.
Літня жінка, інвалід війни пані Солопова хоче вирішити проблему з оплатою за водопостачання. Є у неї лічильник, є пільги – жінка має право отримувати 9 кубометрів води безоплатно. А вона їх не використовує, проте рахунок на воду приходить. А все через те, що у неї приписані діти. От на них і водоканал нараховує плату за воду. Мешканка хоче добитися того, щоб ці нарахування не робили, бо діти лише приписані, але в її квартирі не проживають. Керівництво водоканалу пояснює людині, що так робити не можна. Нехай виписуються, тоді й нарахувань не буде. Розмова ця точилася довго, жінку таки не переконали, бо на закінчення сказала: «Що-м знала – то-м ся довідала». Правда, з «порожніми» руками вона не пішла. Їй пообіцяли грошову допомогу на придбання ліків.
Складна ситуація з теплом у пані Марії, яка мешкає на вулиці Данилишиних, 49. На її утриманні двоє дітей-інвалідів, онуки. Вона провела собі автономне опалення, та через непорозуміння з сусідами на може підключитися до газової системи. А в помешканні зараз, як сказала жінка, плюс п’ять. Міський голова розпорядився зайнятися негайно вирішенням цієї критичної ситуації.
Про ремонт під’їзду, ліфта, дороги на цвинтар, збільшення видатків на потреби міської ради і зменшення їх на вирішення міських проблем говорила пані Юлія з вулиці Сагайдачного. При цьому вона послалася на факти, що надруковані в газеті «Франкова криниця Підгір’я». Це дуже не сподобалося міському голові. Він заявив, що це брехлива газета і він її ніколи не читає. При цьому знову кинув камінь у бік минулої влади, згадавши мільйонні борги КП «Наше місто».
Бачимо, шановний мер і далі прагне звалювати усі неполадки, що виникають у влади міста, на старе керівництво, аби якось виправдатися перед мешканцями за недієздатний, міфічний передвиборчий бренд «Чесна влада – заможна громада», бо дуже уже він подобає на проголошене з високої трибуни «Завтра будем жить лучше». Напевно, пора вже з цього заїждженого коника злізати і подивитися нормально на реалії.
Прийшла на прийом пані Кіндракевич. Вона захотіла вияснити питання стосовно сплати пайової участі в будові, на розвиток інженерно-технічної міської мережі. Міський голова відповів, що він не є юридичним консультантом в таких питаннях. Має людина угоду і нехай поступає, як розуміє. Чи задовольнила ця відповідь, сказати важко.
Пані Юлія Олексин зі Стефаника, 4, зайшовши до зали, сказала лише одне слово: «Замерзаю».
Цю ситуацію обговорювали не довго, бо вона усім відома – цей будинок аварійний, а отже і належних комунальних послуг у ньому нема. Жінка чекає на відселення. Тому Руслан Козир заявив:
– Треба людині допомогти. Це питання є пріоритетним.
На відсутність у помешканні тепла нарікав і чорнобилець пан Василь. У його помешканні відрізали централізоване опалення, а на автономне не вистачило коштів. Міська влада буде шукати можливості, як допомогти йому у цей складний час.
Андрій Говіщак, газета «Франкова криниця Підгір’я»
ТОП коментованих за тиждень