Трускавець отримав перемогу в номінації “Зрада тижня” від Міністерства економічного розвитку України

01.07.2019 | Filed under: Новини

Відділ освіти Трускавецької міської ради отримав перемогу в номінації «Зрада тижня» від Міністерства економічного розвитку України. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. Як зазначає пан Нефьодов, відділ освіти Трускавецької міської ради не публікує звіти про укладені договори до Prozorro, хоча мав би це робити. Тобто закупівля відбувається, йде проплата, це все видно на Є-Data, але чомусь деякі звіти проходять повз Prozorro.

Наприклад, у березні замовник уклав угоду на капітальний ремонт приміщень з ТОВ «ТКО «Комфорт-сервіс» на 300 тис. грн. Уже через 5 днів було підписано акти виконаних робіт. Оплату фірма отримала 9 квітня. Інформація про трансакцію бюджетних коштів зафіксована на Edata, проте не зафіксована на Prozorro.

Інший приклад, який наводить перший заступник міністра: було підписано договір з ФОП Сергій Танцюра для ремонту системи опалення у дошкільному закладі «Теремок» на 160 тис. грн. Ситуація аналогічна: акти виконаних робіт укладені 3 квітня. Натомість ProZorro не містить інформації, що цей ФОП отримував замовлення в поточному році.

Чому замовник не публікує звіти про укладені договори? Максим Нефьодов вважає, що цим має зацікавитися Державна аудиторська служба.

(Переглядів 77 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви