Трускавець отримав перемогу в номінації “Зрада тижня” від Міністерства економічного розвитку України

01.07.2019 | Filed under: Новини

Відділ освіти Трускавецької міської ради отримав перемогу в номінації «Зрада тижня» від Міністерства економічного розвитку України. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. Як зазначає пан Нефьодов, відділ освіти Трускавецької міської ради не публікує звіти про укладені договори до Prozorro, хоча мав би це робити. Тобто закупівля відбувається, йде проплата, це все видно на Є-Data, але чомусь деякі звіти проходять повз Prozorro.

Наприклад, у березні замовник уклав угоду на капітальний ремонт приміщень з ТОВ «ТКО «Комфорт-сервіс» на 300 тис. грн. Уже через 5 днів було підписано акти виконаних робіт. Оплату фірма отримала 9 квітня. Інформація про трансакцію бюджетних коштів зафіксована на Edata, проте не зафіксована на Prozorro.

Інший приклад, який наводить перший заступник міністра: було підписано договір з ФОП Сергій Танцюра для ремонту системи опалення у дошкільному закладі «Теремок» на 160 тис. грн. Ситуація аналогічна: акти виконаних робіт укладені 3 квітня. Натомість ProZorro не містить інформації, що цей ФОП отримував замовлення в поточному році.

Чому замовник не публікує звіти про укладені договори? Максим Нефьодов вважає, що цим має зацікавитися Державна аудиторська служба.

(Переглядів 77 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері”
  20.09.2019 | 18:15

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Для культурних людей (0)У Трускавці пройде прем`єра балету “Спартак” (0)Запрошує музей історії Трускавця (5)

 • В Бориславі пройде День подяки (афіша)
  12.09.2019 | 17:42

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви