“Трускавецька” – бездоганна якість за світовими стандартами

16.08.2016 | Filed under: Публікації

Відтепер бездоганна якість першої “Трускавецької” мінеральної води від заводу “Нафтуся” підтверджено світовою системою менеджменту якості, що відповідає міжнародному стандарту ISO 9001, а також відповідністю системи менеджменту безпечності харчових продуктів за міжнародним стандартом ISO 22000.

Аудит провела німецька сертифікаційна компанія «TÜV Thüringen». Експерти чітко оцінили рівень знання персоналом необхідних стандартів і норм управління по системі безпеки продукції, яка забезпечує контроль на всіх етапах процесу виробництва, зберігання і реалізації продукції.

Система ISO 22000 є доказом того, що на підприємстві створені всі необхідні умови для організації стабільного випуску якісної та безпечної продукції, саме тому ми приділяємо особливу увагу питанням забезпечення якості та безпечності нашої продукції.

– Наші клієнти – це кілька поколінь людей, які нам довіряють, тому ми вважаємо, що якість продукції – це ключовий пріоритет в роботі нашої компанії. Система дозволяє нам забезпечувати найвищі стандарти при виробництві мінеральної води “Трускавецька”. Ми можемо контролювати не тільки виробничі процеси, а й відстежувати весь життєвий цикл товару, починаючи від розливу і закінчуючи дистриб`юторами і роздрібом. Крім того, це дає додаткові можливості для експорту в інші країни світу, де ISO 22000 є невід’ємною вимогою, – говорить Олександр Прокопчук, директор компанії.

На сьогоднішній день завод мінеральних вод “Нафтуся” забезпечує високоякісною мінеральною водою не лише Україну, але й ряд інших країн світу.

Вл. інф.

(Переглядів 85 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви