У Бориславі відкрили навчально-практичний центр для підготовки електриків

24.12.2018 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Дрогобицької РДА, у суботу, 22 грудня, у Бориславському професійному ліцеї відкрили сучасний навчально-практичний центр електротехнічного спрямування. Відтепер студенти, які здобувають фах «електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «електромонтажник силових мереж та електроустаткування», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» навчатимуться у новій сучасній майстерні з професійним обладнанням.

У майбутньому спільно з Бориславським центром зайнятості тут також планують організувати навчання та перенавчання дорослого населення регіону.

На технічне забезпечення навчально-практичного центру витратили 630 тис грн, а на капітальний ремонт та на роботи з енергозбереження з обласного бюджету виділили 1,445 млн грн.

Участь у відкритті центру взяв начальник відділу професійної освіти департаменту освіти та науки Львівської ОДА Михайло Мураль.

«Відкриття такого центру – це тільки початок роботи. Початок того, над чим тепер прийдеться працювати кожного дня. Ми відкриваємо такі центри не для того, щоб просто відкрити і поставити галочку, що таке у нас є. Ні. Цей центр має стати майданчиком безперервного навчання учнів та перенавчання інших майстрів», – наголосив під час виступу Михайло Мураль.

Також під час відкриття центру за сумлінну працю в галузі професійно-технічної освіти та високий професіоналізм у підготовці матеріально-технічної бази кращим майстрам Бориславського професійного ліцею вручили грамоти від департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

(Переглядів 56 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви