У Стебнику пограбували новозбудований храм

03.11.2014 | Filed under: Новини

В ніч з 1 на 2 листопада група невідомих зловмисників здійснила пограбування храму Успення Пресвятої Богородиці. Про це повідомив під час проповіді на святковій літургії парох церкви о. Володимир Лужецький. За його словами, злодії, розбивши скло у вхідних дверях храму, проникли в середину та винесли гроші зі скриньок для пожертв. При цьому грабіжники не взяли інших цінних речей, таких як чаші чи ікони.

Парох розповів, що спілкувався зі слідчими, які заявили про те, що це не єдине пограбування в цей день: невідомі злочинці також здійснили грабіж на меблевій фабриці в смт. Меденичі. Правоохоронці припускають, що це можуть бути одні й ті самі особи.

Стебницькі Вісті

(Переглядів 219 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви