У Трускавці Львівська обласна клініка відновного лікування створює соматичне відділення лікарні

01.10.2019 | Filed under: Публікації

Сьогодні, 1 жовтня, відбулася LXI позачергова сесія Трускавецької міської ради сьомого демократичного скликання. Першим на порядку денному сесія розглянула проект рішення «Про ліквідацію терапевтичного та неврологічного відділень КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР і створення соматичного відділення». Питання доповідав головний лікар Трускавецької лікарні, депутат Трускавецької міської ради Ігор Стасик.

В зв’язку з тим, що стартує другий етап медичної реформи, багато повноважень в медичній царині центральна влада передає на місця. А відповідно і фінансувати поліклініки, лікарні, ФАПи та інші медичні установи мають органи місцевого самоврядування. Тому справжнім подарунком для Трускавця стала пропозиція комунального некомерційного підприємства «Львівська обласна клінічна лікарня» створити в нашому місті-курорті на базі міської лікарні соматичне відділення. За це і проголосували депутати міськради, причому одноголосно.

Під час доповіді Ігор Стасик розповів, що процес скорочення ліжкомісць необхідний, і сусіди його вже пройшли. Так, і в Дрогобичі, і в Бориславі відбулося скорочення ліжкомісць. Проте ліквідація терапевтичного та неврологічного відділень Трускавецької міської лікарні жодним чином не відобразиться на якості надаваних послуг, адже ліжкомісця цих відділень збережуться у новому соматичному відділенні (відділенні багатопрофільного лікування). При цьому видатки, які раніше лягали тягарем на місцевий (міський) бюджет, з 9 грудня 2019 року візьмуть на себе орендарі.

Отже, з 9 грудня у Трускавецькій лікарні ліквідовуються:

1) терапевтичне відділення на 75 ліжок із штатом в кількості 46,75 штатних одиниць та з місячним фондом оплати праці 204119,00 грн. по штатному розпису,

2) неврологічне відділення на 30 ліжок із штатом в кількості 17,00 штатних одиниць та з місячним фондом оплати праці 74713,00 грн. по штатному розпису КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР.

Натомість з 9 грудня в КНП «Трускавецька міська лікарня» створюється соматичне відділення (відділення багатопрофільного лікування) на 55 ліжок із штатом в кількості 35,5 штатних одиниць, в тому числі 5,5 посад лікарів, 13,0 посад середнього медичного персоналу, 16 посад молодшого медичного персоналу, 1 посада іншого персоналу з місячним фондом оплати праці 154780,00 грн. по штатному розпису.

Соматичне відділення функціонуватиме на площі 1209,8 кв.м. на 6 та 7 поверхах Трускавецької міської лікарні. Робочі місця будуть запропоновані всім, наголосив Ігор Стасик, відповідаючи на запитання депутатів.

Володимир Добрий

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Оголошення для студентів та абітурієнтів
  17.10.2019 | 15:48

  Запрошуємо студентів і абітурієнтів Трускавця взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкрито 2 номінації: – 30 000 грн. –  https://gym-training.com/ru/scholarship-ua (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@gym-training.com) – 17 000 грн. –  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship – scholarship@kyiv.repair) […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви