У Трускавці Львівська обласна клініка відновного лікування створює соматичне відділення лікарні

01.10.2019 | Filed under: Публікації

Сьогодні, 1 жовтня, відбулася LXI позачергова сесія Трускавецької міської ради сьомого демократичного скликання. Першим на порядку денному сесія розглянула проект рішення «Про ліквідацію терапевтичного та неврологічного відділень КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР і створення соматичного відділення». Питання доповідав головний лікар Трускавецької лікарні, депутат Трускавецької міської ради Ігор Стасик.

В зв’язку з тим, що стартує другий етап медичної реформи, багато повноважень в медичній царині центральна влада передає на місця. А відповідно і фінансувати поліклініки, лікарні, ФАПи та інші медичні установи мають органи місцевого самоврядування. Тому справжнім подарунком для Трускавця стала пропозиція комунального некомерційного підприємства «Львівська обласна клінічна лікарня» створити в нашому місті-курорті на базі міської лікарні соматичне відділення. За це і проголосували депутати міськради, причому одноголосно.

Під час доповіді Ігор Стасик розповів, що процес скорочення ліжкомісць необхідний, і сусіди його вже пройшли. Так, і в Дрогобичі, і в Бориславі відбулося скорочення ліжкомісць. Проте ліквідація терапевтичного та неврологічного відділень Трускавецької міської лікарні жодним чином не відобразиться на якості надаваних послуг, адже ліжкомісця цих відділень збережуться у новому соматичному відділенні (відділенні багатопрофільного лікування). При цьому видатки, які раніше лягали тягарем на місцевий (міський) бюджет, з 9 грудня 2019 року візьмуть на себе орендарі.

Отже, з 9 грудня у Трускавецькій лікарні ліквідовуються:

1) терапевтичне відділення на 75 ліжок із штатом в кількості 46,75 штатних одиниць та з місячним фондом оплати праці 204119,00 грн. по штатному розпису,

2) неврологічне відділення на 30 ліжок із штатом в кількості 17,00 штатних одиниць та з місячним фондом оплати праці 74713,00 грн. по штатному розпису КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР.

Натомість з 9 грудня в КНП «Трускавецька міська лікарня» створюється соматичне відділення (відділення багатопрофільного лікування) на 55 ліжок із штатом в кількості 35,5 штатних одиниць, в тому числі 5,5 посад лікарів, 13,0 посад середнього медичного персоналу, 16 посад молодшого медичного персоналу, 1 посада іншого персоналу з місячним фондом оплати праці 154780,00 грн. по штатному розпису.

Соматичне відділення функціонуватиме на площі 1209,8 кв.м. на 6 та 7 поверхах Трускавецької міської лікарні. Робочі місця будуть запропоновані всім, наголосив Ігор Стасик, відповідаючи на запитання депутатів.

Володимир Добрий

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви