У Трускавці пройде ІІ Міжнародний конкурс вокалістів пам’яті Мусліма Магомаєва

01.07.2019 | Filed under: Новини

5-8 грудня у м. Трускавець відбудеться ІІ Міжнародний Конкурс вокалістів пам’яті Мусліма Магомаєва. Про це повідомляє оргкомітет конкурсу. Організатори конкурсу: Трускавецька міська рада, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва (Гурбан Аббасов та Наталія Кудряшова).

Цього року фінал пройде у супроводі симфонічного оркестру. Також відбудеться круглий стіл за участі дипломатичних делегацій багатьох країн світу, що означає, що в дні конкурсу Трускавець стане центром міжнародної та культурної дипломатії.

Вступні внески на участь в конкурсі відсутні, конкурсанти забезпечуються проживанням та харчуванням. Переможці отримають грошові премії, кошти на це передбачені в бюджеті Трускавця. Умови участі, Положення, реєстрація на прослуховування на https://www.facebook.com/KonkursM/

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері”
  20.09.2019 | 18:15

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Для культурних людей (0)У Трускавці пройде прем`єра балету “Спартак” (0)Запрошує музей історії Трускавця (5)

 • В Бориславі пройде День подяки (афіша)
  12.09.2019 | 17:42

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви