У Трускавці пройде зустріч з Маріанною Кіяновською

18.09.2019 | Filed under: Новини

У вівторок, 1 жовтня, в ресторані готелю «Оскар» (Трускавець, пров. Тихий, 7) відбудеться зустріч з поетесою та письменницею Маріанною Кіяновською на тему «Божественна любов до ближнього і вишукана еротичність». Про це повідомила голова Трускавецької міської асоціації інвалідів Надія Заблоцька. Захід, який спільно організовують ТМАІ, Народний дім та «Оскар», відбудеться в рамках реалізації соціально-культурного проекту «Натхнення. Можливості. Успіх. Я зможу». Початок зустрічі о 15.30, вхід вільний.

Маріанна Кіяновська – членкиня Національної спілки письменників України, публікує вірші та переклади у періодичних виданнях, лавреатка Премій ім. Богдана-Ігоря Антонича та Видавництва «Смолоскип». Лавреатка премії імені Нестора Літописця за найкращу літературну публікацію у журналі «Київська Русь» (2006). Твори Кіяновської перекладалися англійською, білоруською, польською, сербською та російською мовами.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Оголошення для студентів та абітурієнтів
  17.10.2019 | 15:48

  Запрошуємо студентів і абітурієнтів Трускавця взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкрито 2 номінації: – 30 000 грн. –  https://gym-training.com/ru/scholarship-ua (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@gym-training.com) – 17 000 грн. –  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship – scholarship@kyiv.repair) […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви