У Трускавці пройде зустріч з Маріанною Кіяновською

18.09.2019 | Filed under: Новини

У вівторок, 1 жовтня, в ресторані готелю «Оскар» (Трускавець, пров. Тихий, 7) відбудеться зустріч з поетесою та письменницею Маріанною Кіяновською на тему «Божественна любов до ближнього і вишукана еротичність». Про це повідомила голова Трускавецької міської асоціації інвалідів Надія Заблоцька. Захід, який спільно організовують ТМАІ, Народний дім та «Оскар», відбудеться в рамках реалізації соціально-культурного проекту «Натхнення. Можливості. Успіх. Я зможу». Початок зустрічі о 15.30, вхід вільний.

Маріанна Кіяновська – членкиня Національної спілки письменників України, публікує вірші та переклади у періодичних виданнях, лавреатка Премій ім. Богдана-Ігоря Антонича та Видавництва «Смолоскип». Лавреатка премії імені Нестора Літописця за найкращу літературну публікацію у журналі «Київська Русь» (2006). Твори Кіяновської перекладалися англійською, білоруською, польською, сербською та російською мовами.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви