Готельно-курортний комплекс «Карпати» розрахований на 438 ліжкомісць. Усі місця функціонують цілий рік. Кількість номерів – 248, з них вищої категорії – 31, першої категорії – 217.
Та за сухими статистичними цифрами стоять живі люди. До кожного відпочивальника в «Карпатах» ставляться з любов’ю та турботою. Оптимальне поєднання ціни та якості, широкий спектр послуг, можливість не лише відпочити, а й оздоровитися – все це сприяє тому, що популярність «Карпат» зростає з кожним роком.
Комплекс «Карпати» є своєрідною візитівкою міста Трускавця і по праву належить до кращих оздоровниць міста-курорту. І доказ цьому – популярність «Карпат» не тільки на теренах України, а й за її межами, зокрема на пострадянському просторі. Про це промовисто свідчать такі цифри: тільки за 9 місяців 2012 року у «Карпатах» відпочило 9704 гостей (для порівняння, за 9 місяців 2011 оздоровилося тільки 8600 чоловік). Тобто, кількість відпочивальників за три квартали цього року зросла на 1104 чоловік.
Зростає кількість гостей із ближнього зарубіжжя. Так, якщо за 9 місяців 2011 року кількість іноземних громадян, які оздоровилися в «Карпатах», становила 32,4% (2788 чол.) від загальної кількості відпочивальників, то за 9 місяців 2012 ця цифра зросла до 45,5% (4411 чол.). І найбільше з них – це гості з сонячного Азербайджану.
Днями до нашої редакції завітав відпочивальник із села Аріндж Шахбузького району Нахічеванської Автономної Республіки (Азербайджан) п. Гашдар Алієв. Свої враження від перебування у Трускавці пан Гашдар виклав на папері. Тож публікуємо в перекладі на українську мову ці його щирі слова вдячності для Трускавця та «Карпат», які зробили відпочинок 70-літнього поважного чоловіка просто незабутнім.
***
З 22 жовтня по 7 листопада я відпочивав у санаторії «Карпати» в місті Трускавець. Мені 70 років. До цих пір я відпочивав та оздоровлювався в біля 15 санаторіях та пансіонатах колишнього Союзу, в тому числі за кордонами Азербайджану. Та це вперше тут, у Трускавці, я зустрівся зі справжньою чистотою, культурою і увагою медперсоналу, дисципліною в такому унікальному медичному закладі, як оздоровниця «Карпати». Працівники санаторію гостинні. Ознайомився з містом. Старовинні пам’ятки поруч з новобудовами. Дорожня служба на своєму рівні. Люди дотримуються правил вуличного руху, жодного разу я не зауважив нетверезих водіїв за кермом. Чистота міста та захист довкілля теж на високому рівні.
Щедра земля України, одна з найбагатших на земній кулі. Ми чули, що в час ІІ світової війни німці вивозили українські ґрунти як добрива до Німеччини – сотнями вагонів. На щастя, тепер Україна – самостійна держава і господар свого багатого і унікального ресурсу. Конкретно я як гість був свідком цього в оздоровниці «Карпати».
Хочу через Вашу газету «Франкова криниця Підгір’я» передати свою вдячність керівництву санаторію «Карпати» на чолі з паном Левом Грицаком, всьому персоналу і всім працівникам, а особливо лікарю-урологу Живчин Любомирі Ярославівні.
До речі, мені дуже сподобалася Ваша газета «Франкова криниця Підгір’я», особливо в № 42 стаття про 100-річчя трускавецької залізничної станції, а також критичні матеріали, які свідчать про Вашу сміливість та неупередженість у висвітленні подій.
Я повертаюся додому з великими позитивними враженнями. Бажаю Вам успішного розвитку на шляху незалежності.
З повагою, Гашдар Алієв, агроном-фенолог, заслужений працівник охорони природи Азербайджану, лауреат ВДНГ колишнього СРСР, член Спілки журналістів Республіки Азербайджан, газета «Франкова криниця Підгір’я»
ТОП коментованих за тиждень