Вісті з Борислава

03.06.2011 | Filed under: Новини

– За інформацією начальника терцентру в м. Бориславі Наталії Штереб депутатом Львівської обласної ради, підприємцем та меценатом Володимиром Голобутовським ось уже протягом року проводиться фінансування гарячих обідів для самих незахищених верств населення міста. Пані Наталя повідомила про те, що 40 бориславців з лютого 2010 року мають гарячі обіди.

– За результатами екологічної акції «Чисте місто моє», яка проходила в місті Бориславі впродовж квітня 2011 року, міський голова міста Борислава підписав розпорядження від 10.05.2011 р. № 181-р. Відповідно до даного розпорядження грамотами Бориславської міської ради за активну участь у проведенні акції нагороджені колективи загальноосвітньої школи № 7 (перше місце), ЗОШ № 4 (друге місце) та ЗОШ № 9 (третє місце). Подяками міської ради відзначені колективи професійного ліцею, медичного коледжу, ЗОШ №№ 1, 2, 3, 5, 8, 6, державна гімназія, станції юних техніків та натуралістів, міжшкільний навчально-виробничий комбінат, дитячий будинок «Оріана» та всі дошкільні заклади міста.

– 19 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради. В порядку денному 20 питань. Основні з них: інформація начальника відділу внутрішньої політики міської ради Н. Бараняк про реєстрацію релігійної громади УПЦ КП парафії Святої Тройці м. Борислава Львівської області, про утворення міської Координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та про затвердження її складу і Положення, про заборону торгівлі по вул. Весняній (від буд.№ 9 до полового будинку), про надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, про призначення субсидій окремим мешканцям міста Борислава та смт.Східниця, про оформлення прав власності на житлові будинки та гаражі, про погодження прийняття в експлуатацію житлового будинку та ін.

– 23 травня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради. На засіданні розглянуто наступні питання: Про визначення виконавця послуг з утилізації твердих побутових відходів у місті Бориславі; Про державну реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Геліос» та про державну реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Дрогобицька 8 б». По даних питаннях прийняті відповідні рішення.

– За інформацією заступника Бориславського міського голови Сергія Оленича, цього року планується провести оздоровлення понад 800 школярів, що становить 20,1% від загальної чисельності. Минуло року було оздоровлено 10% школярів.

– 1 червня відбулось засідання Адміністративної комісії при Бориславській міській раді, на якому було розглянуто шість адміністративних матеріалів, а саме: ст.ст. 150, 2122, 156 ч.2 КУпАП. Голова комісії –О.Майсак, керуючий справами виконкому.

– У 2012 році Борислав святкуватиме 625-річчя з дня заснування. 3 червня в залі засідань виконавчого комітету відбудеться засідання круглого столу «625-річчя Борислава: підготовчі заходи, програма святкування, пропозиції громади» . До участі запрошені керівники відділів та управлінь міської ради, громадські організації, організації політичних партій.

– Відділ з питань фізичної культури і спорту Бориславської міської ради (В. Рахель) в період літніх канікул планує проводити змагання серед вуличних команд з футболу. Такі акції проводяться , щоб діти не залишалися на вулиці, а зростали здоровими. Зокрема, планується, що у вуличний футбол будуть грати у декількох вікових групах – діти до 14 років. Всі ігри будуть проходити на стадіоні “Нафтовик”. В червні буде проведено першість міста серед вуличних команд. Фінал буде приурочено до Дня молоді і пройде він 26 червня. Окрім того, 20 та 23 червня на стадіоні відбудеться свято «Спортивне лелеченя», присвячене Олімпійському дню; 28 червня ФСТ «Україна» проведе спортивне свято «Королі жиму»; 28 червня відбудеться турнір з кульової стрільби, присвячений Дню Конституції України. В пришкільних таборах будуть проводитись спортивні ігри та розваги.

Відділ внутрішньої політики Бориславської міської ради

(Переглядів 9 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви