Встигнути в Трускавці

22.11.2018 | Filed under: Публікації

Зібралися до Трускавця? То ловіть наші поради, без яких Ваша подорож буде неповною.

1. Загадати бажання біля плакучого бука. Це дерево з особливою енергетикою. А ще взяти на пам’ять листочок з катальпи – дерева дружби.

2. Побачити резиденцію Раймунда Яроша, розглянути гобелени Михайла Біласа, задивитися в чарівне старовинне дзеркало і закохатися в Трускавець.

3. Вмитися цілющим джерелом краси та молодості «Юзя».

4. Знайти «Пруську стіну» та дізнатися, що таке фахверковий стиль в архітектурі. Відчути дух міста, милуючись своєрідною курортною архітектурою.

5. Дізнатися, що таке «зупа», «бамбетель», «гостина» і «трускавка». Все це увидіти і зрозуміти, що Трускавець – то файно.

6. Зробити фото біля статуї Ісуса Христа на Гошівській горі та зрозуміти, що Трускавець – це не Ріо-де-Жанейро.

7. Знайти «мамонтове» дерево метасеквою – найстаріше дерево на Землі. А ще відшукати у Трускавці гуску і зрозуміти, чого вона плаче.

8. Дізнатися, хто такі «паршивці», «кураційники» і «здихлі», побувавши на трускавецьких «забєгах».

9. Зробити фото на згадку в парку, набравшись сил в енергетичній зоні – сквері «Адамівка», де присутнє характерне підвищене магнітне поле.

10. Скуштувати на смак трускавецьку «Нафтусю» і зрозуміти ціну свого здоров`я.

Без виконання цих речей Ваша поїздка до Трускавця буде неповною. Якщо ж виникнуть проблеми зі здійсненням планування поїздки, то можете звернутись до Трускавецького курортно-інформаційного центру та місцевих екскурсоводів. Запрошуємо на відпочинок до Трускавця!

Віктор Пиців

(Переглядів 496 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви