Встигнути в Трускавці

22.11.2018 | Filed under: Публікації

Зібралися до Трускавця? То ловіть наші поради, без яких Ваша подорож буде неповною.

1. Загадати бажання біля плакучого бука. Це дерево з особливою енергетикою. А ще взяти на пам’ять листочок з катальпи – дерева дружби.

2. Побачити резиденцію Раймунда Яроша, розглянути гобелени Михайла Біласа, задивитися в чарівне старовинне дзеркало і закохатися в Трускавець.

3. Вмитися цілющим джерелом краси та молодості «Юзя».

4. Знайти «Пруську стіну» та дізнатися, що таке фахверковий стиль в архітектурі. Відчути дух міста, милуючись своєрідною курортною архітектурою.

5. Дізнатися, що таке «зупа», «бамбетель», «гостина» і «трускавка». Все це увидіти і зрозуміти, що Трускавець – то файно.

6. Зробити фото біля статуї Ісуса Христа на Гошівській горі та зрозуміти, що Трускавець – це не Ріо-де-Жанейро.

7. Знайти «мамонтове» дерево метасеквою – найстаріше дерево на Землі. А ще відшукати у Трускавці гуску і зрозуміти, чого вона плаче.

8. Дізнатися, хто такі «паршивці», «кураційники» і «здихлі», побувавши на трускавецьких «забєгах».

9. Зробити фото на згадку в парку, набравшись сил в енергетичній зоні – сквері «Адамівка», де присутнє характерне підвищене магнітне поле.

10. Скуштувати на смак трускавецьку «Нафтусю» і зрозуміти ціну свого здоров`я.

Без виконання цих речей Ваша поїздка до Трускавця буде неповною. Якщо ж виникнуть проблеми зі здійсненням планування поїздки, то можете звернутись до Трускавецького курортно-інформаційного центру та місцевих екскурсоводів. Запрошуємо на відпочинок до Трускавця!

Віктор Пиців

(Переглядів 496 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви