Написати про стан вулиці Кравченко у Трускавці нас просили вже давно. Перед Великоднем читачі «ТВ» знову зателефонували з проханням допомогти, адже стан вулиці – жахливий. Сяк-так залатана дорога, яка, до того ж, не прибирається, створює враження вулички в якомусь убогому африканському селі. Та певні обставини завадили нам зробити тоді матеріал. Думалося, може візьметься за розум наша трускавецька влада…
Аякже, взялася. Ще в середині минулого тижня на самому початку вулиці Уляни Кравченко зрізано дерева, які по сьогодні, 13 травня, «прикрашають» територію. Проходячи вулицею Кравченко, бажано не дивитися на неї: на цей жалюгідний стан «асфальтного» покриття, латаний-перелатаний після чисельних розкопок; на осіннє листя, яке по сьогодні лежить на узбіччях; на стихійні смітники, порозривані кульки, з яких визирають харчові відходи, пластикові пляшки, банки з-під пива, а вітер ганяє по вулиці легенькими одноразовими целофановими пакетиками. Багаті, добротні будинки за великими дорогими брамами дисонують тут зі старими хатами давніх трускавчан, які, наче останні з могікан, доживають свого віку. Чи переживуть вони час київського варяга? Хтозна.
Минають дні, тижні, місяці. «Заможна» влада «розвиває» курорт, перетворюючи його в «ринок». На місці зеленого скверика, де чинуші від влади побачили багато «сухостою», буде ще один базар. Ура-патріоти хочуть поставити в Трускавці третій пам’ятник Франку. А от Юлія Шнайдер (справжнє ім’я Уляни Кравченко), котра вчителювала у трускавецькій (!) школі, не те що пам’ятної дошки не дочекалася, не кажучи вже про погруддя чи пам’ятник. Вулиця її імені – одна з найгірших в місті-курорті. І хто винен – папєрєднікі, «писаки», комунальники без грошей, чи може ті депутати, котрі докладають до безладу свою лепту? Невже вулиця Уляни Кравченко навіть немає свого депутата-мажоритарника, який хоча б один раз на сесії підняв питання, які хвилюють її мешканців?
Володимир Ключак
ТОП коментованих за тиждень