Вихідці з Орова організували у Великобританії вечірку в честь 30-річчя незалежності України

31.08.2021 | Filed under: Публікації

У англійському місті Гаддерсфілд (Huddersfield) Український Соціальний Клуб (УСК) влаштував на честь 30-ліття незалежності України велику вечірку, яка включала в себе спортивні змагання та частування варениками. Про це повідомила одна з організаторок акції, учасниця УСК Кімберлі-Мері Склінар. Жінка зазначила, що її родина походить із села Орів. Дідусь Кімберлі-Мері, англійки українського походження, емігрував з Орова у 1945 році і став одним із тих, хто гуртував українську громаду в Англії та засновував Український Соціальний Клуб.

А ще в честь 30-ліття незалежності України над Ратушею Гаддерсфілда замайорів синьо-жовтий стяг, а сама будівля була підсвічена кольорами українського прапора.

Джерело новини – пост Кімберлі-Мері Склінар у групі «Рідний Орів» в мережі Фейсбук.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви