6 березня на сесії Трускавецької міської ради було розглянуто блок земельних питань. Чисто технічним питанням було надання дозволу ГКК «Карпати» на виготовлення технічної документації по земельній ділянці для обслуговування свердловини питної води.
Десять років тому санаторій “Карпати” отримав всі необхідні дозвільні документи на буріння свердловини під прісну воду, отримав і дозвіл на видобування води. Свердловину було пробурено і «Карпати» таким чином отримали альтернативне джерело водопостачання. Вода із власної свердловини забезпечує лише одну п’яту потреб оздоровниці, а для використання води потрібно було придбати недешеву знезалізуючу установку. Але власна свердловина – це рятівна соломинка у випадку якихось проблем із централізованим водопостачанням, і це дуже допомагало санаторію в час воєн між Дрогобицьким та Трускавецьким водоканалами, коли через борги то світло на насосній відключать, то водозабір знеструмлять, то один водоканал іншому дає «останнє китайське попередження».
Поновлення оренди землі для ГКК «Карпати» не викликало б великої суперечки, якби не намагання окремих депутатів помститися керівнику оздоровниці Леву Грицаку. Найбільше під час сесії задавав запитань Левові Грицаку депутат Тарас Матолич. І це не дивно, адже вже впродовж тривалого часу між Левом Грицаком та Богданом Матоличем (батьком цього депутата, також колишнім міським головою Трускавця) існують напружені стосунки. Тож зовсім не було несподіванкою, коли навіть отримавши вичерпні відповіді на всі поставлені запитання, депутат Матолич проголосував не в користь «Карпат».
Натомість дивує позиція інших шести депутатів, в більшості представників фракцій «Громадянська позиція» та КУН. Фракцію «Громадянська позиція» очолює Тарас Матолич, тож, можливо, саме він наполіг, щоб «його» депутати не підтримали питання «Карпат». Депутат Герльовський з цієї фракції відзначився навіть тим, що перед сесію переконував окремих депутатів не голосувати за це питання.
Навряд чи правильно поступили, утримавшись при голосуванні за питання дозволу на обслуговування свердловини, і депутати з «групи Кісака», тобто фракція КУН у складі двох осіб (Роман Бучкович та Андрій Кісак). Звісно, якби їхні голоси багато важили в раді, тоді можна було б подумати, що вони намагаються стати «золотою акцією». Але при теперішньому розкладі сил їхні голоси зовсім не є затребуваними.
Отже, 6 березня вирішили побавитися в політику і показати свою справжню суть депутати Бучкович, Кісак, Герльовський, Грабовський, Степаненко, Матолич. Це їхнє право так голосувати. Але у виборців теж є право – право знати, чим займаються депутати і як представляють інтереси громади. Чим ближче до виборів, тим виборці більше цікавитимуться тим, що ж витворяють їхні обранці.
Володимир Ключак
ТОП коментованих за тиждень