Перед понеділковою нарадою 23 липня перед трускавецькою мерією зібралося понад півтора десятка людей з Бориславської, 36, які вимагали сприяння міської влади у вирішенні справи із забудовою, котра маячить на їхньому подвір’ї. Ситуацію під час понеділкової наради мер міста Руслан Козир коротко прокоментував так: «Треба виробити більш жорстку схему поведінки з недобросовісними власниками, на яких ми не маємо достатньо важелів впливу». До речі, в місті є немало таких об’єктів, які виглядають дуже непривабливо, але власники мають документи і добитися від них ремонту чи знесення споруд фактично неможливо. Люди з Бориславської, 36 прийшли до мерії, щоб їм дали «папери», а вони самі готові розтягнути залишки цієї будівлі, яка, до речі, вже й горіла. Одразу після понеділкової наради в залі засідань міської ради у закритому режимі (тобто без участі журналістів) розпочалося засідання профільної комісії суто з питання цієї будівлі.
На нараді мер порушив питання і обвалу в будинку 23 на Дрогобицькій і дорікнув пресі, що та подала неправильно дату обвалу, хоча, в принципі, це суті явища не змінює. Руслан Козир уточнив, що обвал стався 13 липня і на місце події одразу ж виїхали представники влади. Обвалилася внутрішня стіна в квартирі, де власники не живуть вже кілька років. Інвестиційний проект, який міг би реалізовуватися на цій території, ускладнюється тим, що земельна ділянка, яка прилягає до будинку, належить сусідам, а вони тепер займаються шантажем. Мер пообіцяв, що наступного року в місті реалізовуватимуть програму соціального, доступного та комерційного житла.
Також під час наради мер дорікнув ПАТ «Львівгаз» та ПАТ «Львівобленерго» за розкопки, коли вони нищать дорожнє полотно і не заробляють його відповідним та належним чином, чим завдають місту непоправної шкоди. «Кожне пошкодження дорожнього полотна – це надзвичайна ситуація для міста», – так образно висловився міський голова.
ТОП коментованих за тиждень