За підтримку громадських активістів в резонансних справах на адвоката Анатолія Мацея розпочався тиск, хто це робить?

30.01.2016 | Filed under: Некатегоризовано

Нещодавно, адвокат Анатолій Мацей повідомив про те, що до його офісу здійсненно зухвале вторгнення, яке не бажали зупинити навіть представники Державної Служби Охорони, які отримували гроші за охорону приміщення де Адвокат здійснював свою роботу.

Люди які вторглись в приміщення і не реагували на прохання помічника адвоката покинути приміщення, оскільки адвокат відсутній,
а тут знаходяться конфідиційні справи клієнтів, називали себе наближеними людьми до знаного політика. Чи це є так, чи це просто заяви людей, щоб надати ваги своїм не зовсім коректним діям, Анатолій Мацей у законному руслі виясняє і пообіцяв оприлюднити ці дані згодом.

За словами Анатолія Мацея, після подій в офісі пропали гроші та матеріали справи. Відповідні заяви про злочин Адвокат Анатолій Мацей подав у компетентні органи. Як відреагують “правоохоронці”? Спостерігаємо..

Існує версія того, що такими діями на Анатолія Мацея тиснуть через юридичний супровід справ по незаконних забудовах в регіоні, які ініціювали громадські активісти, і коли місцевій “мафії” не вдалось “купити” адвоката, то вона здійснює на нього тиск іншими методами в тому числі через різного роду провокації.

По мірі поступлення нових обставин справи, повідомлятимо.

Було б дуже цікавим почути думку тих людей, які в той день були присутніми в офісі Анатолія Мацея і чому вони за відсутності адвоката не покидали це приміщення?

Автор: Святослав Грабовський

(Переглядів 405 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви