Запрошуємо на майстер-класи італійської кухні!

20.05.2021 | Filed under: Публікації

З 7 по 11 червня, на базі Навчального центру св. Івана Боско у Львові, пройде тиждень майстер-класів під супроводом майстерних шеф-поварів з Італії – Давіде Паладінеллі та Антоніо Андреоззі.

Вони вчитимуть учасників секретам приготування традиційних італійських страв, оригінальних закусок та звичайно ж справжньої італійської піци.

Кулінарні майстер-класи готують спільними зусиллями школи-партнери AssoEventi Form Lazio та Молодіжний навчальний центр св. Івана Боско у Львові.

На Вас чекатиме тиждень демонстрацій та дегустацій італійської кухні та майстер-класи від професійних шеф-поварів Італії, які допоможуть Вам пізнати тонкощі приготування оригінальних італійських страв.

До участі запрошують поварів ресторанних та готельних закладів.

Місце проведення – Навчальний центр св.Івана Боско, м.Львів, вул. Дорога Кривчицька 17-А.

Всі консультації з питань співпраці та запис на майстер-класи за телефоном – 098 861 47 64.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви