«Золоті діти» – знову кращі!

19.06.2013 | Filed under: Публікації

Літо, море, Ялта, фестиваль. 

У VII Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна збирає друзів в Ялті», який проходив з 6 до 11 червня, узяв участь Дитячий хореографічний ансамбль «Золоті діти» Трускавецької дитячої школи мистецтв. Це дітки молодшої вікової категорії, які тільки закінчили третій клас ДШМ. Батьки чи не вперше відправили своїх 9-літніх дітей в таку далеку дорогу – на південь нашої країни, до моря, де панували позитивні емоції, яскраві враження, музика. Разом з художніми керівниками ансамблю Ніною та Олександром Мойсеєнко відправитись у поїздку мали можливість і матері, які виявили бажання, окрім підтримати своїх маленьких артистів, подихати кримським повітрям та позагоряти. Одне слово: було цікаво і весело. Але все по порядку.

6 червня, по приїзді до Сімферополя, групу з Трускавця зустріли і автобусом відвезли на базу відпочинку «Кастрополь», що в 30 км від Ялти, яка приймала колективи – учасники Яскравої країни. Після поселення та смачного обіду відбулося знайомство з усіма колективами, урочисте підняття прапора Яскравої країни, а потім на усіх учасників чекало неймовірне, захоплююче видовище від партнера фестивалю «Акваторія» – вистава морських тварин у Ялті.

7 червня – відкриття фестивалю, яке розпочалося пішою ходою по набережній Ялти. Усі колективи, а їх було 27, і не лише з України, а й з Росії та Білорусії, рухалися до сцени представляти свої таланти. Фестиваль відкривали мери міст, які приймають його у своїх містах, спочатку виступили міські голови Ялти, Одеси. З вітальним словом звернувся до учасників фестивалю і наш Трускавецький міський голова Руслан Козир як господар зимового фестивалю «Яскрава країна у Трускавці».

Усі учасники мали змогу поласувати морозивом та солодким напоєм від партнерів фестивалю – торгівельних марок «Геркулес» і «Живчик».

8 червня – відповідальний конкурсний день. «Золоті діти» привезли на конкурс два танці: «Буковинський» та «А ми удвох». Наші діти виступали у другій половині дня, а зранку мали можливість провести кілька репетицій.

Колективів було багато, кожен представляв по два танці. День був важким, надворі спека, а діти у постійному русі.

І ось прийшов час виступу перед високоповажними членами журі – професіоналами з хореографії. Всі переживали, хвилювалися, але все ж таки змогли зорієнтуватися і чудово виступили.

 10 червня – великий заключний гала-концерт в готелі «Ялта-Інтурист», на якому виступали тільки найкращі колективи зі своїми найкращими номерами. Запросили до виступу і дитячий хореографічний ансамбль «Золоті діти» з народним танцем «Буковинський». Отже, «Золоті діти» – в числі найкращих! Це радувало. Але інтрига щодо переможців зберігалася до кінця.

При врученні нагород «Золоті діти» отримали Диплом лауреата ІІ степені у номінації «народна хореографія», молодша вікова категорія та кубок фестивалю. Це перемога – спільна перемога усіх, але в першу чергу велика заслуга художніх керівників, людей, які безмежно і фанатично люблять свою роботу та повністю віддаються їй – Ніни та Олександра Мойсеєнко. А як світилися їхні очі – значить їхня праця не залишилась без уваги, і, що найголовніше, належно відзначена.

Постійні тренування та репетиції пройшли не марно. Хоча діти та батьки знали на що йдуть. Олександр Федорович Мойсеєнко на батьківських зборах повідомив одразу: «Буде важко, ми їдемо не відпочивати, а працювати». Відвідування моря – лише зранку перед сніданком та після вечері». Але дітей це не розчаровувало. Кримські краєвиди, позитивні емоції, які панували на яскравому фестивалі переважили усе.

Та все ж таки потрібно віддати належне керівникам ансамблю – людям, які несли великий обов’язок та відповідальність перед батьками, людям, які без хвилинки перепочинку в потрібний момент вміли бути і суворими вчителями, і ласкавими батьками, а часом – просто щирими друзями.

По завершенні фестивалю залишилось 2 дні, щоб діти змогли насолодитися купанням в морі та відвідуванням «Воронцовського палацу» з цікавою екскурсією залами музею та оглядом краєвидів.

Впевнена, допоки будуть у нас такі вчителі, віддані своїй справі, трускавецькі діти при постійній підтримці міської влади та своїх батьків будуть відзначені лише тільки найвищими нагородами. І тоді наше місто Трускавець буде знатне на весь світ не лише завдяки цілющій водиці «Нафтусі», а й завдяки прекрасному дитячому хореографічному ансамблю «Золоті діти» під керівництвом Ніни та Олександра Мойсеєнко. Здоров’я та наснаги Вам для здобуття нових перемог!

Вчителі і батьки «Золотих дітей» дуже вдячні міському голові Руслану Козиру за надану спонсорську допомогу на придбання квитків.

Від імені батьків «Золотих дітей» Мар’яна Губицька, Трускавець – Ялта – Трускавець

(Переглядів 177 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви