Звернення громадського діяча Сергія Розори до депутата ВР від нашого округу Романа Ілика.

24.12.2013 | Filed under: Некатегоризовано

Пане Романе. Звертаюсь до вас як до людини, яка свідомо взяла на себе відповідальність представляти наші інтереси на різних рівнях. Розуміючи всю складність сучасного моменту, дякую за все те що ви робите. Водночас звертаюсь з зауваженням, що не налагоджено  нормально координації роботи тут на місці між містами, з районом та нема нормально організованої і координованої роботи в Києві. Це веде до неефективної витрати ресурсів, а головне до програшу. В деяких штабах на місцях та й у Києві не можуть навіть знайти телефону керівника чи координатора. Зверніть будь ласка на це увагу і прийміть міри. У вас на це є матеріальні та людські ресурси. І ми всі будемо працювати на благо народу України.

(Переглядів 538 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви