Мер Трускавця звинуватив волонтерів Дрогобиччини в тому, що вони “безвідповідально та безнаказанно побираються” та назвав волонтерську ініціативу “приватним бізнесом”

By  | 04.08.2015 | Filed under: Публікації

Таке відчуття, що Руслан Ярославович живе не те, що в паралельній реальності, а на іншій планеті. На понеділковій нараді 03.08.2015 року чимало часу він говорив про  волонтерський рух, зокрема про славних представників Дрогобиччини. Будучи абсолютно серйозним, стверджував, що волонтерська допомога на сьогоднішній день не потрібна. Адже, на думку п.Козира, держава повністю забезпечує ЗСУ! Усім необхідним! Не отримавши жодного зауваження з залу, Руслан Ярославович продовжив. Так  він з упевненістю заявив, що 70-80 відсотків придбаних волонтерами автомобілів не доїжджають до кінцевої точки призначення. Також мер розповів, що йому відомо і той факт, що, зібрані для АТО речі,  їдуть до місця призначення не повною мірою…і все через те, що волонтери не мають змоги доставити їх на вимогу. Ще за кілька хвилин голова міста заявив, що волонтерська діяльність – «ЦЕ ЧИСТО ПРИВАТНИЙ БІЗНЕС, ПРИВАТНИЙ ІНТЕРЕС НА ТЕМАТИЦІ АТО»! Навіть додав, цитата : « Це можна теж попитати у військовослужбовців, які…», правда так фразу і не завершив.

Вислови очільника міста звісно дивують…та ще більше дивує реакція присутніх в залі людей, вірніше її відсутність. Адже в кожного другого-третього є родич або знайомий, який приймає або брав участь в бойових діях на сході. Ба, навіть були присутні люди,які самі нещодавно повернулись з АТО. І вже точно всі присутні наштовхуються на прохання допомоги з різних батальйонів ЗСУ в соцмережах. Вся країна знає справжнє положення нашої армії і те, що в новинах чи не щодня повідомляють про загиблих. Але чомусь,коли чують таку маячню, слухають мовчки. Так виглядало, що Руслан Ярославович на цю свою персональну планету затягнув іще і присутніх на нараді. Та як сказав сам мер: «це на сумлінні кожному, панове»!

Тетяна Вінницька

                                           

ТРУСКАВЕЦЬКІ ВОЛОНТЕРИ

 

 

 

 

 

Також читайте

Tags:
 • Notarius Olena Kurtiak

  Кожен робить свою справу. Хтось може бути волонтером, а хтось – конролером, а хтось – двірником, а хтось – лікарем. Багато лікарів вартують доброго слова. То хіба це піар? Щось не спостерігаю черги тиз, хто хоче бути волонтером. Якось трошки некоректний погляд. Справа з двома кінцями. Можна також сказати і те, що коли програємр війну, то і контролювати вже будемо не ми, а нас. Я принципово не втручаюсь у боротьбу з Козаром. Не були б волонтери, був би хтось інший. Питання не у волонтерах. А у брудній політиці та грядущих виборах. І ці висловлювання його – це ніщо інше, як провокація. Він їх сказав навмисне, щоб спровокувати та якусь контру з боку волонтерів. Це один із способів піару та популяпизації, щоб бути на слуху. Найкраща зброя проти провокатора – це не вестись, ІГНОРУВАТИ І РОБИТИ СВОЮ СПРАВУ не залежно від того, хто що говорить. Крім того від того, що працю волонтерів називають піаром, користь від неї не зменшується. Такі дописи і такі коментарі, нехай і негативні, також популяризують волонтерський рух. Тому я ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ!

 • погляд

  ЦІЛКОМ погоджуюсь із Святославом.Бо “волонтерити”- це престижно і винагороджується людською увагою і добрим словом,тобто це своєрідний піар. А воювати із мером,депутатами та ін.-наживати собі ворогів і якось негарно виглядати в очах людей. Тому завжди стою на стороні справедливих бунтарів ( та на них і світ тримається), а не “симпатичних” волонтерів. Така моя думка.

 • Pingback: Дрогобиччина — новини краю » Очільник Трускавця звинувачує волонтерів Дрогобиччини()

 • Pingback: Мер Трускавця назвав волонтерську ініціативу “приватним бізнесом” | Дивись.info()

 • Святослав Грабовський

  Як цікаво виходить, велика кількість ( в тому числі і небідних) людей краще займатиметься волонтерством, ніж контролем за органами влади чи самоврядування, щоб не конфліктувати з “потрібними” людьми. І добру справу роблять і не псують стосунки з “властьімущими”, та виходить, що так не виходить, бо ці – властьімущі відчуваючи менший контроль за собою починають лізтизаважати у справи волонтерства і не тільки, тому запрошую частину волонтерів переключитисьпідключитись до зміни існуючих стосунків між чиновниками та громадою і чітко вказати їм їхнє місце у відносинах між народом і представниками народу. Бо вийде так, що там війну не програємо, а тут хлопці повернуться до розбитого корупцією та невіглавством міста з 9 поверховими будовами та брудною водою, зате з бруківкою і мільйонними боргами…

 • Notarius Olena Kurtiak

  Нехай прийде і скаже це волонтерам в очі. Слабо чи страшно?

 • вихід завжди є

  просто пан Козир судить про все по собі,так часто буває.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо косметолога та масажиста
  16.08.2018 | 09:03

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста та медичну сестру (косметолога по тілу). Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеТрускавець вшанує Івана Франка (афіша) (0)Запрошуємо на пісенно-гумористичний фестиваль “Борислав сміється” (0)АТБ запрошує на роботу (0)Запрошуємо на роботу електрика (0)

 • АТБ запрошує на роботу
  06.08.2018 | 11:01

  Національна мережа продуктових магазинів АТБ запрошує на роботу в м. Трускавець: - продавця-консультанта – 6100 грн/міс, - охоронника – 6300 грн/міс, - молодшого приймальника товарів (вантажника) – 6300 грн/міс, - помічника продавця-консультанта (прибиральницю) – 5300 грн/міс. Зазначено орієнтовний рівень доходу в місяць. Звертатись за тел. 068-861-16-64, 050-385-01-47. Також читайтеТрускавець вшанує Івана Франка (афіша) (0)Запрошуємо на [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви