Петро Іванишин дав свідчення у суді

By  | 21.03.2017 | Filed under: Публікації

Сьогодні, 21 березня, в Трускавецькому міському суді відбулося чергове засідання у справі «Лев Грицак проти Ольги Куц та ТзОВ «Джерела Трускавця». Мова йде про судовий позов генерального директора ТзОВ «ГКК «Карпати», міського голови Трускавця 2002-2010 рр. Лева Грицака до авторки статті та редакції газети, яка цю статтю опублікувала в 2015 році. Позов подано на 50 тис. грн. – справа стосується захисту честі, гідності та ділової репутації позивача.

Справу веде суддя Володимир Марчук, інтереси позивача представляє адвокат Наталія Потічна, інтереси відповідача – адвокат Юрій Крамар. Близько години часу адвокати справно відпрацьовували свої гонорари: перша доводячи вину відповідача, другий обґрунтовуючи її невинуватість. Щоправда, в кінці свого спічу адвокат Юрій Крамар все ж попросив зважити на абсурдність вимоги відшкодувати шкоду в розмірі 50 тисяч гривень, навіть у випадку якщо буде доведено часткову вину відповідача, його довірительки. І це застереження не є даремним, адже ще зовсім недавно автор статей, які вона вважає аналітичними, вже програла судовий позов Вікторові Возняку – теж щодо захисту честі, гідності та ділової репутації. Щоправда, сума відшкодування для Віктора Франковича навряд чи обтяжить сімейний бюджет пані Ольги – присудив виплатити відшкодування пану Возняку у розмірі … 100 гривень.

Тут доречно буде згадати, що подібний суд про захист честі, гідності та ділової репутації Лев Грицак кілька років тому виграв у іншого представника так званої «козирної» команди, а саме у екс-мера Дрогобича Миколи Гука. По сьогодні пан Гук винен Леву Грицаку 1 тисячу гривень, і так досі й не віддав. Щоправда, Лев Ярославович не подавав ухвалу суду на виконання до виконавчої служби, адже судився в першу чергу за честь та гідність, а не з метою отримання прибутку, та ще й від цієї людини.

Та повернімося до залу суду. Після палкої дискусії між адвокатами суддя викликав свідка у справі – депутата Трускавецької міської ради 2006-2010 років від «Нашої України», депутата Львівської обласної ради 2010-2015 рр. від «Фронту змін» Петра Іванишина. Як стверджувала автор статті, саме цей депутат був головним постачальником інформації для неї, яка (ця інформація) трансформовувалися у свіжо написані статті.

Серед «перлин» «мистецтва», як окреслив роботу Ольги Куц її адвокат – «табу на продаж землі», «шалений дерибан», «тотальний розпродаж майна і землі», «кажуть», «як стверджують депутати» (без вказування прізвищ), «навмисний», «фальсифікації», «заслужений відкат», «оборудки», «підкилимні домовленості», «зиск для власної кишені» та інші терміни, які, на думку позивача, мали на меті формувати негативний імідж публічної людини, керівника великого оздоровчого комплексу.

Адвокат відповідача натомість говорив про свободу слова, про «мистецтво» та те, що під словом «візувати» його довірителька напевно мала на увазі термін «ветувати».

Виступаючи перед судом в якості свідка, Петро Іванишин підтвердив, що він був активним громадським діячем у Трускавці з 2004 року, що є головою Асоціації роботодавців та підприємців, а також те, що був в опозиції до тодішнього міського голови Лева Ярославовича Грицака. На запитання, в яких стосунках він зараз перебуває з позивачем, Петро Іванишин відповів, що раніше перебував у дружніх, але останнім часом, особливо після інтерв’ю Лева Грицака для газети «Франкова криниця Підгір`я», стосунки погіршилися. Зазначивши, що з Левом Грицаком зараз вони не вітаються, Петро Іванишин окреслив стосунки між цими двома політиками як «опонентські». Про стосунки між Петром Іванишиним та авторкою статті питання не задавав ніхто.

Петро Іванишин зазначив, що прочитав книгу Лева Грицака «Дерева моєї долі» і повністю підтвердив позицію відповідача, що інформацію їй надавав саме він. Щоправда, назвати чіткі терміни, коли ж це було, не зміг, зазначивши, що не пам’ятає.

Після Петра Іванишина мав бути допитаний ще один свідок – депутат Трускавецької міської ради кількох скликань Петро Шумин. Він з`явився до зали суду і був готовий давати свідчення, навіть не поїхавши на похорон близького друга. Але в зв’язку з тим, що у адвоката відповідача Юрія Крамара було судове засідання на 12.30 у Дрогобичі, заслуховування цього свідка було перенесено на 11 травня, 10.00. Суд продовжить свою роботу.

Володимир Ключак

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №84627 До 9000 руб в день на заполнении профилей!
  24.06.2018 | 15:20

  Зарабатывайте до девяти тысяч руб в день на создании и заполнении профилей в интернете! Никаких вложений, продаж, партнерок и т.д. Выплаты ежедневно! Ознакомтесь с условиями у нас на сайте. >> www.rabotaprofily.tk << Скопируйте и вставьте ссылку в адресную строку Вашего браузера. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори [...]

 • №84626 Требуются работники. Обработка заказов на дому.
  24.06.2018 | 09:57

  Предлагаем Вам работу без вложений, на системе автоматического приёма и обработки заказов. Мы предоставляем: - Наш лицезионный софт. - документы со всей необходимой доп. информацией. - постоянная техническая поддержка. Оплата от 5500 в день. Выплаты ежедневно. Более подробная информация на нашем сайте >> www.obrabot-zakaz.tk << Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви