Ласкаво просимо до суду!

19.09.2018 | Filed under: Публікації

/У Трускавецькому суді пройшов День відкритих дверей/

У понеділок, 17 вересня, у Трускавецькому міському суді Львівської області проведено комунікативний захід «День відкритих дверей».

Учасниками заходу стали учні загальноосвітніх шкіл міста Трускавця та діти, які проходять реабілітацію, лікування та відпочивають у Дитячому спеціалізованому санаторії «Джерело» в місті Трускавець. Юні відвідувачі завітали до нас з різних куточків нашої Батьківщини – Львівської, Київської, Тернопільської, Черкаської, Донецької, Сумської, Чернігівської, Івано-Франківської, Хмельницької, Рівненської, Одеської та Полтавської областей.

Цей захід проводився з метою формування правової свідомості у молоді, популяризації роботи суду, підвищення рівня суспільної довіри до суду, покращення обізнаності щодо діяльності судової системи, ознайомлення учасників з роботою суду з середини.

Гостей зустріла суддя-спікер Тетяна Василюк, яка розповіла юним слухачам про порядок роботи Трускавецького міського суду Львівської області, його діяльність, основні принципи судочинства, спрямовані на захист прав громадян та інтересів держави, а також про притаманні судовій системі атрибути – символи судової влади. Також цікавість у відвідувачів викликали теми: «Права дитини», «Особливості відповідальності неповнолітніх за вчинення адміністративних правопорушень та злочинів», «Право на шлюб та шлюбний вік».

В ході проведення заходу діти ставили та відповідали на правові питання, найактивніші отримали на пам’ять примірники Конституції України, а всім учасникам «Дня відкритих дверей» було вручено буклети з правами дітей.

Діти також побачили мантію і нагрудний знак судді та зробити фото.

Після цього діти були запрошені на екскурсію будівлею суду, де керівник апарату суду Віталій Корчинський ознайомив відвідувачів з роботою працівників апарату суду.

Проведення таких комунікативних заходів є корисним, оскільки сприяє визначенню молодих людей у виборі бажаної сфери професійної діяльності. Також такі заходи допомагають формувати правову культуру у державі, сприяють популяризації інституту судової влади серед молодих людей, розвивають морально-етичні якості дітей, формують позитивний образ права як державного інституту. Основною метою таких заходів є виховання достойного покоління в правовій державі, формування та розвиток прагнень молоді до активної участі у сприйнятті та зміцненні в Україні цінностей правової та демократичної держави шляхом самовдосконалення та відновлення довіри до судової влади.

Вл. інф.

(Переглядів 170 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Оренда двокімнатної квартири у Трускавці
  19.08.2019 | 10:31

  На довготривалий період здається двокімнатна квартира по вул. Сагайдачного (м. Трускавець), І поверх. Меблі, холодильник, пралка, плитка, газовий котел, місце для паркування, комора. Тел. +38-067-172-81-98 (Тетяна). (Переглядів 1 , 5 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)“Ювента” оголошує набір в школу спортивних та бальних танців (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Борислав запрошує на […]

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». (Переглядів 61 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Оголошення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви